Azure Kinect DK
Azure Kinect DK
Azure Kinect DK
Azure Kinect DK
Azure Kinect DK
Azure Kinect DK

Azure Kinect DK

4,89
Marka : Microsoft
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺7.590,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.490,00(KDV Dahil)

Azure Kinect DK fiyat, görüntü işleme ve konuşma modelleri için gelişmiş yapay zeka algılayıcılarına sahip bir geliştirici setidir.

Azure Kinect DK fiyat, özellikler ve satın alma yöntemleri

Azure Kinect DK, görüntü işleme ve konuşma modelleri için gelişmiş yapay zeka algılayıcılarına sahip bir geliştirici setidir. 

 

Azure Kinect DK, gelişmiş bir derinlik algılayıcı, uzamsal mikrofon, video kamera ve yön algılayıcıyı bir araya getirip birden fazla mod, seçenek ve SDK sunar.

 

 

 

Azure Kinect DK’nın içinde neler var?

 

 

Azure ve Kinect DK hakkında sık sorulan sorular

Azure Kinect DK ile Windows için Kinect arasındaki farklar nelerdir?

Azure Kinect DK en iyi yapay zeka algılayıcılarımızı içerir: 1 MP uçuş süresi derinlik kamerası, 7 mikrofonlu dizi, 12 MP RGB kamera ve IMU. İhtiyaçlarınızı karşılamak için iyileştirilmiş eksiksiz çözümler elde etmek için bunları Azure hizmetleriyle birleştirin.

DK ne anlama gelir?

DK, geliştirici seti (developer kit) demektir. Azure Kinect DK tüketicilerden ziyade geliştiricilere ve ticari işletmelere yöneliktir ve 10-25 santigrat derece aralığındaki ortam sıcaklıklarında kullanılmalıdır. Bu, Xbox Kinect ile aynı değildir.

Azure Kinect DK sadece Azure ile birlikte mi çalışır?

Azure Kinect DK, geliştiricilerin Azure ile birlikte çalışmasını kolaylaştırmak üzere tasarlanmış olsa da herhangi bir bulut sağlayıcısı ile veya tek başına da çalışır.

Bunu Xbox ile birlikte kullanabilir miyim?

Azure Kinect DK, Xbox ile birlikte kullanmak üzere tasarlanmamıştır.

Azure Kinect DK sistem gereksinimleri nelerdir?

Azure Kinect DK’da yerleşik işlem bulunmadığından bunu tercih ettiğiniz bir PC ile (ekransız bilgisayarlardan masaüstü iş istasyonlarına) birleştirin. Sistem gereksinimleri şunlardır: 7. Nesil Intel® Core™ i3 İşlemcisi (Çift Çekirdekli, 2,4 GHz işlemci frekansına ve HD620 veya daha hızlı GPU’ya sahip), USB 3.0 bağlantı noktası ve 4 GB RAM’i bulunan Windows® 10 PC veya Ubuntu 18.04 LTS. Windows 10’da S modunda kullanıma sunulmamaktadır. Beden izleme ve diğer deneyimler daha gelişmiş PC donanımı gerektirebilir.

 

 

 

 

Benzer Ürünler