Echo Frames (2.Nesil) Alexa İle Akıllı Sesli Gözlük (360STAG0005EFASG)

Marka : Amazon
İndirim Oranı : %15 İndirim
KDV Dahil : $660.00
İndirimli : $470.00  + KDV
KDV Dahil : $564.00

Echo Frames (2.Nesil) Alexa İle Akıllı Sesli Gözlük Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

ADET

Artır Azalt

Echo Frames (2.Nesil) Alexa İle Akıllı Sesli Gözlük Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

Echo Frames, Alexa'ya eller serbest erişim sağlayan, reçeteye hazır akıllı sesli gözlüklerdir. Açık kulaklı ses, sesi kulaklarınıza yönlendirir ve çevrenizdeki dünyayı engellemeden gizlice dinleyebilmeniz için ses seviyesini ayarlamanıza olanak tanır.

 

Echo Frames İle Tanışın

Yankı Çerçeveleri, Alexa'ya eller serbest erişim sağlayan akıllı ses gözlükleridir. En önemli şeylere odaklanabilmeniz için zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Sesli eğlenceyi dinlemek, akıllı evinizi kontrol etmek, üretken ve düzenli kalmak ve eller serbest iletişim kurmak için bunları kullanın.

Duyabileceğiniz tasarım

Açık kulak, sesi kulaklarınıza yönlendirerek Alexa'ya da erişmenizi sağlar. Ses çalmadan önce Echo Frames'in ortamınızın gürültü düzeyine göre sesi otomatik olarak ayarlamasını seçebilirsiniz. Kulaklarınız açıkken etrafınızdaki dünyayı engellemeden duyabileceksiniz.

 

Alexa ile daha fazlasını yapın

Haber, hatırlatıcı ve arama istemekten fazlasını yapabilirsiniz. Yeni şarkıyı tekrar tekrar çalın, alışveriş listenize malzeme ekleyin, unuttuğunuzu düşündüğünüzde evdeki ışıkları kapatın ve hepsini telefonunuz cebinizdeyken yapın.

 

En önemli şeyi duyun

Haber, hatırlatıcı ve arama istemekten fazlasını yapabilirsiniz. Yeni şarkıyı tekrar tekrar çalın, alışveriş listenize malzeme ekleyin, unuttuğunuzu düşündüğünüzde evdeki ışıkları kapatın ve hepsini telefonunuz cebinizdeyken yapın.

Size uygun tonu bulun

Yepyeni Yankı Çerçeveleri üç çok yönlü renkte gelir. Klasik Siyah, Modern Kaplumbağa ve Ufuk Mavisi arasından seçim yapın. Çerçeveler hafif olacak şekilde tasarlanmıştır ve hem rahat hem de zamansız bir stil için esnek menteşeler ve gözlükçü tarafından ayarlanabilen şakak uçları içerir

 

Echo Frames (2.Nesil) Alexa Ile Akıllı Ses Gözlüğü Teknik Özellikleri:

Eko Çerçeveler: 54-18-145 mm

Taşıma Çantası: 162 x 63 x 48 mm

Yankı Çerçeveleri: 31g

Taşıma Çantası: 170g

Malzeme: TR-90 sınıfı gözlük, karbon fiber ve titanyum, Echo Çerçeveleri hafif ve günlük kullanım için harika kılar. Şakak uçları asetattan yapılmıştır ve maksimum konfor için bir gözlükçü tarafından ısıtılabilir ve ayarlanabilir.

Akıllı telefon uyumluluğu: Yankı Çerçeveleri, Android 9.0 veya üstünü ve iOS 13.6 veya üstünü destekler. Lütfen aşağıdaki akıllı telefonların Alexa ses kontrolü için Yankı Çerçeveleri ile uyumlu olmadığını unutmayın .

Veri bağlantısı: Echo Frames, bağlantı ve diğer özellikler için akıllı telefonunuzdaki Alexa uygulamasını ve veri planını veya wifi'yi kullanır. Operatör ücretleri geçerli olabilir. Planınız için geçerli olan herhangi bir ücret ve sınırlama hakkında bilgi için lütfen operatörünüze danışın.

Pil ve güç: %80 ses seviyesinde 14 saatlik bir günde 2 saatten fazla konuşma süresi, Alexa etkileşimleri ve medya oynatımı elde edin. 2 saat, 20 Alexa etkileşimi, 85 dakika müzik, podcast veya

diğer ses çalma, 30 dakika telefon görüşmesi ve 90 gelen bildirimi içerir.

Bluetooth: Arama için Bluetooth 5.0 Eller Serbest Profili (HFP) desteği, ses akışı için Gelişmiş Ses Dağıtım Profili (A2DP) desteği, medya oturumlarının sesle kontrolü için Ses/Video Uzaktan Kontrol Profili (AVRCP), Android telefonlara Bluetooth bağlantısı için Seri Bağlantı Noktası Profili

Hoparlörler: 4 mikro hoparlör (her şakakta 2 adet) kullanıcının kulağına ses veren hüzmeleme

Mikrofonlar: 2 hüzmeleme mikrofonu

Su direnci: IPX4 Suya ve tere karşı su sıçramasına dayanıklı. Sıçramaya karşı dayanıklı

Sensörler: Kapasitif dokunmatik sensör, ortam ışığı sensörü ve ivmeölçer.

Erişilebilirlik özellikleri: Alexa erişilebilirliği hakkında daha fazla bilgi edinin .

Garanti ve servis: 1 yıllık sınırlı garanti ve servis dahildir . Ayrı satılan ABD'li müşteriler için isteğe bağlı 2 yıllık uzatılmış garanti mevcuttur. Yankı Çerçevelerinin kullanımı burada bulunan koşullara tabidir .

Kutuya dahildir: Düzeltici olmayan lensler, taşıma çantası, temizlik bezi, güç adaptörü ve şarj kablosu ile 1 çift Yankı Çerçevesi.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR