360AVM
Artırılmış Sanal Gerçeklik Dünyası

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI


Aşağıda metinde kısaca 360AVM Olarak anılacaktır.


 

TESLİMAT

 

Sipariş edilen ürünler, ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir. Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.


Kişi, kurum ve kuruluşa özel sipariş veriliyorsa, ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.


Özel siparişler alındıktan sonraki bir iş günü içinde, 
www.360avm.com ekibi, tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyit eder.

 


İPTAL ve İADE ŞARTLARI

 

360AVM, iade işlemlerinde ‘Tüketiciyi Koruma Kanunu’ çerçevesinde hareket eder. 360AVM’den bir ürünün iade edilebilmesi, aşağıdaki şartlara bağlıdır:


360AVM ürünlerinin bazıları, aktivasyon kodu ile satıldığından iadesi yoktur.


Aktivasyon kodu olmayan ürünlerde ise ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.


Ürün ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 


İPTAL ve İADESİ OLMAYAN ÜRÜNLER

 

360AVM Ürünleri, aktivasyona tabi ve aktivasyon kodu ile çalışan ürünler yazılım ürünleri arasına girmektedir. Bu nedenle ürün içindeki aktivasyon numarasının aktif edilmesi durumunda iadesi mümkün değildir.

 


İPTAL ve İADESİ OLAN ÜRÜNLER

 

İade şartlarına uygun şekilde yapılan gönderimlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

İadesi yapılacak olan ürünler, 360AVM’nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından, 360AVM’ye ulaştırılmalıdır.

 

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde 360AVM’ye ulaştığı taktirde, kargo ücreti 360AVM tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir.


Hasarlı ve değişecek ürünler 360AVM’ye ulaştıktan sonra, 3 (üç) işgünü içinde işleme alınmaktadır.


İPTAL ve İADE İŞLEMLERİ


Yukarıdaki aşamalar içinde ürünün iadesi, 360 AVM’de işleme alındıktan sonra sorunun tespiti, üründen ürüne değişiklik gösterebilmekte olup, 1 ila 3 hafta arasında sonuç alınabilmektedir. Bazen sorunun içeriği ve durumuna göre, bu sürenin 3 haftayı aştığı zamanlarda olabilmektedir. Bu sürenin sonunda edinilen bilgiler, vakit kaybetmeden müşteriye ulaştırılmaktadır.

Ürünün iadesi mutlaka faturası ile yapılmalıdır.

 


İPTAL ve İADE BİLDİRİMİ


360AVM’ye yapılacak iadenin bilgisi, 0 850 532 44 26 numaralı telefona veyahut il[email protected] adresine bir e-posta ile bildirilmelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR