Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük
Lenovo ThinkReality A3 Akıllı Gözlük

Lenovo ThinkReality A3 Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü

5,00
Marka : Lenovo
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : $3,200.00  + KDV
İndirimli : $2,895.00  + KDV
KDV Dahil : ₺70.714,98
TL Fiyat : ₺59.927,95(₺10.787,03 + KDV)

Lenovo ThinkReality A3 Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

Lenovo ThinkReality A3 Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Fiyatı Ve Özellikleri

Lenovo'nun işletmeler için çok yönlü akıllı gözlükleri ThinkReality A3 ile üretkenliği artırın. Ultra taşınabilir ve rahat olan bu artırılmış gerçeklik (AR) gözlükleri, evdeki sanal monitörden fabrikada kılavuzlu şemalara kadar her yerde özelleştirilmiş, genişletilmiş kişisel çalışma alanı yaratır.

 

 

 

Lenovo ThinkReality A3 Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Ana Özellikleri

PC Sürümü uyumluluğu

ThinkReality A3'ün çoklu monitör ve çoklu uygulama iş akışları, bir dizüstü bilgisayarın performansını zorlayabilir; bunları çok iş parçacıklı CPU'ların ve özel GPU'ların yüksek performans özelliklerine sahip bir bilgisayara bağlamanız gerekir. ThinkPad P Serisi mobil iş istasyonları hızlı ve güçlüdür, en verimli ve sorunsuz kullanıcı deneyimini sunar. Uyumlu modellerin listesi için lütfen Teknik Özellikler'e bakın.

Gözleriniz verileriniz kadar güvende olacak

ThinkReality A3'ün güvenlik lensleri, ANSI Z87.1 standartlarıyla uyumlu göz koruması sağlar. Optimum ergonomiyi korurken ön çerçeveleri ve lensleri değiştirin ve uygun renk tonu seviyelerini ve yan korumayı seçin. Ayrıca tek bir montaj için burun parçasına monte edilmiş numaralı lensleri kullanabilir, ardından başka biri aynı A3'ü kullanıyorsa bunları kolayca çıkarabilirsiniz.

Mükemmel uyumunuzu bulun

130g / 0.3lbs ağırlığıyla bu gözlükler rahat ve hafiftir. Ayrıca, birden fazla burun parçası ve kulak boynuzu uzantıları ile bunları kafa boyutunuza göre özelleştirmenize olanak tanıyan basit ama güvenli mandallara sahip, aletsiz modülerlik için tasarlandılar. ThinkReality A3, ofis çalışması için bir dizüstü bilgisayara mı yoksa saha çalışması için akıllı telefona mı bağladığınıza bağlı olarak farklı kullanım durumlarına bile uyum sağlar.

Her yerde özel bir çalışma alanı oluşturun

Nerede çalışıyor olursanız olun, ThinkReality A3, artırılmış gerçeklik aracılığıyla çalışma alanınızı oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Fabrika ortamından sürükleyici bir şematik veya kılavuzlu iş akışına göz atın. Mutfak masanıza birden çok sanal monitör kurun. Yoğun bir kafenin ortasında güvenli verileri görüntüleyin. Sanal ekranları mükemmel bir konuma yerleştirin, ardından eğin, döndürün ve yerine kilitleyin.

Şirketinizin iş süreçlerini ve kârlılığını iyileştirin

Çalışanlar yeni ortamlarla yüzleşirken verimliliği artırmak ve hataları azaltmak için ThinkReality A3 akıllı gözlükleri kullanın. Rehberli iş akışlarıyla uzaktan işbirliğini geliştirin, kapsamlı eğitime 3D görselleştirme ekleyin, veri analizini hızlandırın veya sanal monitörlerle üretkenliği artırın. Ekip ne kadar çok bağlantı kurar ve işbirliği yaparsa, o kadar başarılı olurlar.

Birlikte Verilen Aksesuarlar

Think Reality A3 Gözlük

Tapınaklar/burun köprüleri (3 boy)

Reçete ekleme şablonu

USB kablosu

Lenovo ThinkReality A3 Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü  Teknik Özellikleri

İşlemci      

Qualcomm XR-1 Akıllı Görüntüleyici   

Çözünürlük        

Göz başına 1080p   

Parlaklık   

200 Nit

Ağırlık       

130g / 0,3 lbs   

Kamera    

8MP RGB   

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR