Amazon Kindle Oasis 10. Nesil 2020 E Kitap Okuyucu 32 GB (360ST001AKO1032)

Marka : Amazon
İndirim Oranı : %30 İndirim
KDV Dahil : $600.00
İndirimli : $350.00  + KDV
KDV Dahil : $420.00

Amazon Kindle Oasis 10. nesil 2020 e-kitap okuyucu fiyatı, özellikleri ve satın alma yöntemleri

ADET

Artır Azalt

Amazon Kindle Oasis 10. nesil 2020 e-kitap okuyucu fiyatı, özellikleri ve satın alma yöntemleri:

 

Amazon Kindle Oasis 2020 fiyat, satın alma yöntemleri ve özellikleri:

Kindle Oasis (10. nesil) 2020, e-kitap okuyucu fiyatı, diğer e-okuyucu tabletlere ve diğer sürümlerine göre biraz pahalı olsa da, sektördeki en iyi marka olan Kindle’ların amiral gemisi modeli olan Oasis’in 10. nesil versiyonunu 2020 yılında 8 ve 32 GB kapasite seçenekleriyle satın alabileceğiniz fiyatlarla piyasaya sürdü. Su geçirmez özelliğe sahip ve daha yüksek depolama alanı sunan model birinci sınıf bir okuma deneyimi vaat ediyor. Peki Amazon Kindle Oasis 10.nesil 2020 ne gibi özellikleri nelerdir?

Amazon Kindle Oasis 10. Nesil 2020 Özellikleri

Amazon e kitap okuyucu serisi Kindle’ın en gelişmiş versiyonu Oasis’in özellikleri arasında dikkat çeken bir özellik görünmektedir; Sıcak Aydınlatma-( The Warm Lighting). Daha iyi okuma deneyimi sağlamak için geliştirilen bu teknoloji sayesinde ekran gölge rengini beyazdan kehribara doğru değiştirebilirsiniz. Bu sayede ekranlarınızda doğal kağıdın sarı görüntüsünü elde ederek daha iyi bir okuma deneyimi sağlarsınız. Amazon, Kindle Oasis’in en gelişmiş özelliği olarak sıcak aydınlatma teknolojisini sunmaktadır.

Amazon Kindle Oasis 10.Nesil 2020 versiyonu 2 farklı renk seçeneğine sahip olarak üretilmektedir. Grafit ve Şampanya Altın’ı rengi seçenekleri arasından seçim yapmak çok kolay olmayacak. Amazon Kindle Oasis 10.Nesil 2020 tasarımının kusursuzluğu ve hafifliği ile uzun okuma süreleri boyunca rahatsızlık vermez.

Kindle Oasis 10.Nesil 2020 Ekran Özellikleri

Amazon Kindle Oasis 2020 tüm kindle modelleri içerisinde en büyük ekrana sahiptir. Ekran boyutu tam olarak 7” genişliğe sahiptir. Su geçirmez kaplaması ile 2 metrede 60 dakikaya kadar su geçirmezlik sağlamaktadır IPX8 sınıfı su geçirmezlik korumasına sahiptir. Ayrıca toz geçirmez özelliği vardır.

7 inç olan ekranını biraz daha incelemek gerekirse 300 ppi piksel yoğunluğu olduğu göze çarpmaktadır. Bu değer önceki modellere göre artmamış olsa da genişleyen ekranla birlikte daha yüksek çözünürlük sağlamaktadır. E-ink Carta ekran yansıma yapmaz ve güneş ışığı altında rahat okuma sağlar. E-ink teknolojisi düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Arka aydınlatma özelliği sayesinde karanlık ortamlarda da rahatlıkla okuma sağlar. Beyazdan Kehribara doğru ayarlanabilen arka aydınlatma teknolojisi için arka aydınlatma led sayısı 12 den 25’e yükseltilmiştir.

Amazon Kindle Oasis 10.Nesil Audilble ismi verilen sesli özelliği sayesinde milyonlarca kitap, dergi ve gazeteye sesli bir şekilde ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bluetooth hoparlör ya da kulaklıkla eşleştirilerek kitapları sesli bir şekilde dinleme imkanı sağlar. Amazon Kindle Oasis kullanıcıların Whispersync ile kaldıkları yeri kaybetmeden okuma ve dinleme arasında hızlı geçiş yapmasını sağlar. Bu özellik wifi bağlantısı ya da ücretsiz hücresel veri bağlantısı gerektirmektedir. Wifi bağlantısı 802.11b,g,n standartlarını kullanan wifi ağlarını ve erişim noktalarını desteklemektedir.

 

Kindle Oasis 10.Nesil 2020 modeli çok uzun pil ömrü sunmaktadır. Tek bir şarj ile haftalarca okuma imkanı sunmaktadır. Parlaklık ayarı 13’te iken ve günlük yarım saat okuma ile 6 haftaya kadar kullanım imkanı sağlamaktadır. Wifi, bluetooth ve destekleyen modellerde hücresel veri kullanımı ile parlaklık seviyeleri şarj kullanım süresini etkilemektedir. 5W bir adaptörle ya da bilgisayar ile yaklaşık 3 saatte tam olarak şarj edilebilmektedir. Şarj bağlantısı için micro-USB girişi kullanılmaya devam etmektedir.

Kindle Oasis 10.Nesil 2020 modeli birçok farklı formatı desteklemektedir. Ancak Kindle Oasis 10.Nesil 2020 modeli ile çok beklenen e-pub formatının desteklenmesi ise eklenmemiş durumda. Bu özelliği bekleyenlerin biraz daha beklemesi gerekmektedir. Desteklenen formatlar ise şu şekilde;

Kindle Format 8 (AZW3)

TXT

Kindle (AZW)

PDF

(unprotected) MOBI, PRC

HTML

DOC

DOCX

JPEG

GIF

PNG

PMP

Seslendirilebilir Ses Formatı (AAX).

Kindle Oasis 3 farklı varyant ile satışa sunulmuş durumdadır. İki renk özelliğini barındıran 3 varyant ise şu şekilde 8GB depolama + Wifi destekleyen modeli, 32GB +Wifi destekleyen modeli ve 32GB +Wifi + 4G desteği olan modeli. Hücresel veri modelinin Türkiye’deki temsilciliklerde bulmak zor olsa da Wifi erişiminin kolay olması nedeni ile pek kendini aratacak bir özellik değildir. Sesli kitaplar ve daha fazla kitap depolayabilmek için önerilen 32GB + Wifi modelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR