Apple Vision Pro Satın Alın ve Görme Biçiminizi Değiştirin (APPVISPRO256)

Marka : Apple
İndirim Oranı : %8 İndirim
KDV Dahil : $7,200.00
İndirimli : $5,500.00  + KDV
KDV Dahil : $6,600.00

Apple Vision Pro, Apple’ın en yeni ve en gelişmiş mekansal bilgisayarıdır. Giyilebilir bir cihaz olan Apple Vision Pro, uygulamaları, eğlenceyi, fotoğrafları ve videoları mekansal bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir karma gerçeklik deneyimi sunar. Apple Vision Pro ile herhangi bir odanızı kişisel bir tiyatroya dönüştürebilir, anılarınızı 3D olarak yeniden yaşayabilir, aynı mekanda başkalarıyla işbirliği yapabilir ve bağlantı kurabilir ve 3D kamera ile mekansal fotoğraf ve video yakalayabilirsiniz. Apple Vision Pro, özel bir mikro-OLED ekran, çift çip tasarımı, Mekansal Ses ve Optik ID iris tarama özelliklerine sahiptir.

 

256GB, 512GB ve 1TB depolama alanı seçeneklerine sahip Apple Vision Pro’yu 360avm.com web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

ADET

Artır Azalt

Uzamsal bilgisayar çağına hoş geldiniz. 

Apple Vision Pro, dijital içeriği fiziksel alanınızla kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Sadece gözlerinizi, ellerinizi ve sesinizi kullanarak gezinebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz şeyleri daha önce mümkün olmayan şekillerde yapabilirsiniz. Daha önce hiç böyle bir şey görmedin. Masaüstünüzü serbest bırakın.
Uygulamalarınız da onu takip edecek. 

Uygulamalarınız alanınızda yaşar.

Apple Vision Pro ile sevdiğiniz uygulamaları kullanma şeklinizi dönüştüren sonsuz bir tuvale sahip olursunuz. Uygulamaları istediğiniz yerde düzenleyin ve bunları mükemmel boyuta ölçeklendirerek hayallerinizdeki çalışma alanını gerçeğe dönüştürün; üstelik tüm bunları yaparken etrafınızdaki dünyada var olun. Safari'de web'e göz atın, Notes'ta yapılacaklar listesi oluşturun, Mesajlar'da sohbet edin ve bir bakışta bunlar arasında sorunsuzca geçiş yapın.

Nihai tiyatro. Her neredeysen.

Eğlenceyi deneyimlemenin sürükleyici bir yolu.
Apple Vision Pro herhangi bir odayı kendi kişisel sinemanıza dönüştürebilir. Uzamsal Ses ile aksiyonun bir parçası olduğunuzu hissederek filmlerinizi, programlarınızı ve oyunlarınızı mükemmel boyuta kadar genişletin. Her göz için bir 4K TV'den daha fazla piksel sayesinde, ister uzun bir uçuş ister evdeki kanepede olun, nerede olursanız olun etkileyici içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Anın içinde olun, Her şey tekrardan.

Anılarınız canlanıyor.
Apple Vision Pro, Apple'ın ilk 3D kamerasıdır. Büyüleyici mekansal fotoğrafları ve mekansal videoları 3D olarak yakalayabilir, ardından bu değerli anları etkileyici Uzamsal Ses ile daha önce hiç olmadığı gibi yeniden yaşayabilirsiniz. Mevcut fotoğraf ve video kitaplığınız olağanüstü ölçekte inanılmaz görünüyor. Ve panoramalar etrafınızı sararak onları çektiğiniz yerde duruyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Ayrıca iPhone 15 Pro ile uzamsal videolar çekip bunları Apple Vision Pro'da görüntüleyebilirsiniz.

Aynı sayfaya girin. Aynı alanda.

Toplantıları daha anlamlı hale getirin.
Apple Vision Pro, nerede olursanız olun işbirliği yapmayı ve bağlantı kurmayı kolaylaştırır. FaceTime video parçaları gerçek boyuttadır ve yeni insanlar katıldıkça çağrı odanıza yayılır. FaceTime'da, iş arkadaşlarınızla aynı belgeler üzerinde aynı anda işbirliği yapmak için uygulamaları da kullanabilirsiniz.

 

Apple tarafından tasarlandı.

Apple Vision Pro, yüksek performanslı, mobil ve giyilebilir cihazlar tasarlama konusunda onlarca yıllık deneyimin bir sonucudur ve Apple'ın şimdiye kadar yarattığı en iddialı ürünle sonuçlanır. Apple Vision Pro, inanılmaz derecede gelişmiş teknolojiyi zarif, kompakt bir formda birleştirerek her taktığınızda muhteşem bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Ön. Üç boyutlu olarak şekillendirilmiş tek bir lamine cam parçası, yüzünüzü saracak şekilde kıvrılan alüminyum alaşımlı bir çerçeveye akıyor.

Hafif Mühür. Işık Mührü yüzünüze uyum sağlamak için hafifçe esneyerek tam uyum sağlarken başıboş ışığı da engeller.

Kafa bantları. Solo Knit Band yastıklama, nefes alabilirlik ve esneklik sağlar ve Fit Dial, Apple Vision Pro'yu tam olarak başınıza göre ayarlamanıza olanak tanır. Çift Döngü Bandı kişiselleştirilmiş uyum için ek bir seçenek sunar.

Güç. Harici pil, 2 saate kadar genel kullanımı ve 2,5 saate kadar video oynatmayı destekler.

Ses. Kulaklarınıza yakın konumlandırılan hoparlörler zengin Uzamsal Ses sunarken aynı zamanda sesin farkında olmanızı sağlar.

Üç boyutlu olarak şekillendirilmiş tek bir lamine cam parçası, dünyayı görüntüleyen kameralar ve sensörler için optik bir yüzey görevi görüyor. Hafif Mühür için bir bağlantı noktası görevi görürken yüzünüzü saracak şekilde hafifçe kıvrılan özel bir alüminyum alaşımlı çerçeveye kusursuz bir şekilde akar.

Uzamsal hesaplama için tasarlanmış etkileşim.
macOS, iOS ve iPadOS temelleri üzerine inşa edilen VisionOS, güçlü mekansal deneyimlere olanak tanır. Apple Vision Pro'yu gözleriniz, elleriniz ve sesinizle kontrol edin; etkileşimler sezgisel ve büyülü hissettirir. Bir öğeye bakın, seçmek için parmaklarınızı birbirine dokundurun ve yazmak için sanal klavyeyi veya dikteyi kullanın.

CES 2024'te tanıtılan Apple Vision Pro sonunda piyasaya çıktı. Bu yenilikçi ürün, göz alıcı özellikleri, rekabetçi fiyatı ve yaklaşan çıkış tarihi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Detaylı özelliklerini incelediğimizde, Apple Vision Pro'nun görüntü kalitesi, teknolojik yenilikleri ve kullanıcı deneyimine sağladığı katkılar, kullanıcıları heyecanlandıran unsurlar arasında yer alıyor. Sadece üzerinde bulunan ekrana bağlı olmayacak olan Vision Pro, kameraları sayesinde içinde bulunduğu alanı bir ekran olarak kullanabilecek. Üzerinde bulunan Digital Crown ile de kullanılabilecek olan Vision Pro, rakiplerinden farklı olarak fiziksel kumanda kullanmıyor.

 

 

Fiziksel bir kontrolcü yerine gözler, ses ve elleriniz ile kullanılabilecek olan Vision Pro, sanal ve artırılmış gerçekliği bir arada sunuyor. Vision Pro, gücünü Apple tarafından geliştirilen M2 ve R1 çiplerinden alıyor. Vision Pro'nun üzerinde yer alan kameralar ile birlikte kullanıcılarının dijital avatarlarını yaratabilecek. Vision Pro'nun işletim sisteminin ismi ise visionOS olarak açıklandı.

Vision Pro sahip olduğu iki panel ile birlikte toplamda 23 milyon piksel sunuyor. Hoparlörleri ile birlikte başarılı bir ses deneyimi de sunacak olan Vision Pro, kamera ve çeşitli sensörlere de sahip durumda. Bu sensörler arasında LiDar ve TrueDepth kamera da bulunuyor. EyeSight özelliği ile birlikte gözlerinizin nereye odaklandığı dışarıdan görünebilecek. Biri size yaklaştığında kameralar ve sensörler aktifleşerek kullanıcısına bildirecek. Apple, Vision Pro'nun lensi için Zeiss ile iş birliğine gitti. Vision Pro'nun bir kablo ile bataryaya bağlanarak kullanılacağını da ekleyelim.

Vision Pro zengin bir uygulama desteğine de sahip olacak. Vision Pro içinde yer alan uygulamalar, Apple ekosisteminde olan uygulamalar ile entegre bir şekilde de çalışacak. Vision Pro ile birlikte aynı anda birden fazla uygulama kullanmak da mümkün. Vision Pro içinde yer alan uygulamalar üç boyutlu olarak da kullanılabilecek. MacBook modelleri ile de entegre bir şekilde kullanılacak olan Vision Pro, Apple'ın klavyesini de kullanabiliyor. yeniden seo uyumlu şekilde yazarmısın

"WWDC 2023 etkinliğinin merakla beklenen anlarından biri, Apple Vision Pro'nun tanıtımıydı. Bu yenilikçi ürün, çarpıcı özellikleri, rekabetçi fiyatı ve yaklaşan çıkış tarihi ile adeta göz kamaştırıyor. Apple Vision Pro'nun detaylı özellikleri incelendiğinde, görüntü kalitesi, teknolojik yenilikleri ve kullanıcı deneyimine sağladığı katkılar gibi unsurlar, kullanıcıların dikkatini çeken temel özellikler arasında yer alıyor. Ekrana ek olarak kameralarıyla da donatılan Vision Pro, iç mekanları interaktif alanlara dönüştürme yeteneği ile öne çıkıyor.

Apple Vision Pro, yalnızca üzerindeki ekranla sınırlı kalmayacak; aynı zamanda kameraları sayesinde çevresini de bir ekran olarak kullanabilecek. Fiziksel bir kontrolcü yerine görme, ses ve el hareketleri gibi doğal etkileşim yöntemleri kullanılacak olan Vision Pro, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimlerini benzersiz bir şekilde birleştiriyor. Gücünü Apple'ın özel olarak tasarlanmış M2 ve R1 çiplerinden alan Vision Pro, performans açısından da üst düzeyde olacak.

Apple Vision Pro'nun özel kameraları, kullanıcıların dijital avatarlarını oluşturmasına olanak tanıyacak. TrueDepth kamera ve LiDAR gibi sensörler, kullanıcının etrafındaki dünyayı yakalayarak etkileşimi zenginleştiriyor. Özellikle EyeSight özelliği, kullanıcıların göz temasının nereye odaklandığını göstererek etkileşimi daha da derinleştiriyor.

Vision Pro'nun Zeiss ile işbirliği ile geliştirilen lensi, üstün görüntü kalitesi sunacak. İki paneli toplamda 23 milyon piksel ile bir araya gelen Vision Pro, yüksek kaliteli görüntüler ve etkileyici ses deneyimi sunuyor. Vision Pro'nun entegre hoparlörleri, etkileyici bir ses deneyimi sunarken, LiDAR ve TrueDepth kamera gibi sensörler, çevresel algılamayı iyileştiriyor.

 

Apple Vision Pro, zengin bir uygulama yelpazesi sunuyor ve Apple ekosistemine sorunsuz bir şekilde entegre ediliyor. Üç boyutlu uygulama desteği ve çoklu görev yetenekleri, kullanıcıların ürünü en üst düzeyde kullanmalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda MacBook modelleri ile de uyumlu bir şekilde çalışabilen Vision Pro, kullanıcılara esneklik sunuyor ve klavye kullanımıyla da etkileşimi artırıyor.

 

Vision Pro, uzamsal FaceTime deneyimini kullanıcılara sunacak ve fotoğraf ile videoları yepyeni bir boyuta taşıyacak. Aynı zamanda, film izlerken ışığı ayarlama yeteneği sayesinde sinemaseverlere benzer bir atmosfer sunacak. Vision Pro ile 3D videoların keyfini çıkarmak da artık mümkün olacak. Apple Arcade içinde bulunan oyunlar, Vision Pro ile oynanabilecek şekilde optimize edilecek. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Vision Pro'nun fiyatı ise 3.499 dolar olacak.

Ekran Tipi
Micro OLED
Görüntü Kalitesi
8K
Görüş Açısı
120° FOV
Yenileme Hızı
90 Hz
Mercek Ayarı
53-75 mm
Göz Mesafesi
68 mm
Gözlük ile Kullanabilme
Yok
Ağırlık
501-1000gr
Hafıza
1 TB 512 GB 256 GB
Bellek RAM
16 GB
Bluetooth
Bluetooth 5.3
Wi-Fi Standartı
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Dahili Mikrofon
Var
Dahili Hoparlör
Var
USB
Type-C
Takip özelliği / Sensörler
6DoF (Altı serbestlik düzeyi) 9Dof (Dokuz serbestlik düzeyi) Baş takibi El takibi Jiroskop Yakınlık sensörü Yüz kamerası
Görüntü Yansıtma
Var
Kullanım Alanı
İşletme Oyun
Uyumlu Platform
Kişisel Bilgisayar İOS
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR