Baskılı Cardboard VR Gözlük Üretimi (360STSGG0002RNKBCVSGG)

İndirim Oranı : %12 İndirim
KDV Dahil : $4.56
İndirimli : $3.35  + KDV
KDV Dahil : $4.02

Markalara Özel Logo Baskılı Google Cardboard VR Gözlük Sanal Gerçeklik Gözlüğü Üretimi Gerçekleştiriyoruz. (6. Yıl)

 

Üretim adedi ve ekstra malzemeler bazında fiyatlarımız değişmektedir. 

 

 

İlan üzerinden 1 adet numune satın alabilirsiniz. [email protected] adresinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

 

ADET

Artır Azalt

Baskılı Google Cardboard VR Üretimi Nedir?

Baskılı Cardboard VR gözlük, sanal gerçeklik ürünleri arasında, promosyon ürünü olarak kullanılabilen, sanal gerçekliğin en ekonomik ve markaya özel halidir. Dünyadaki herkes sanal gerçeklik deneyimi yaşasın diye ilk defa 2014 yılında Google tarafından üretilmiştir. Baskılı Cardboard VR fiyatının diğer sanal gerçeklik gözlüklerine göre daha uygun olması, kısa sürede yaygınlaşarak markaların tanıtım materyali olmasını sağlamıştır.

Baskılı Cardboard VR Ne İşe Yarar?

Cardboard VR gözlükler, markalara özel tasarımla logolu üretilebildiğinden, etkinlik, açılış, fuar organizasyonlarında tanıtım amaçlı promosyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Marka baskılı Cardboard VR gözlük ve beraberinde kullanılan jiroskop sensörü bulunan cep telefonu ile müşteri, davetli, üye ya da ziyaretçiler, işletmeyi, ürün ve hizmetlerini 3 boyutlu sanal gerçeklik uygulamaları ya da 360 videolarla deneyimleyebilmektedir. Bu benzersiz sanal gerçeklik deneyimleri, kullanıcılar üzerinde daha akılda kalıcı bir pazarlama etkisi sağlar.

Baskılı Cardboard VR Gözlük Fiyatları ve Özellikleri

Baskılı Cardboard VR gözlük üretimini ihtiyaca göre opsiyonel malzemelerle tamamen yerli olarak İstanbul'da yapmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri en uygun bütçelerle sunma amacımızla fiyatlarımızı özel olarak tekliflendiriyoruz. Ürünümüz orijinal Google Cardboard V1 sanal gerçeklik gözlüğünden daha kolay katlanabilir bir tasarıma sahiptir.

Cardboard VR Üretiminde Kullanılan Malzemeler

2 Adet  25mm çapında lens

1 Takım yapışkanlı cırt

2 Adet yapışkanlı üst cırt

1 Adet yapışkanlı burun-alın süngeri

1 Adet yapışkanlı kapak süngeri

1 Adet elastik kafa bandı

1 Adet oluklu ondüle

1 Adet sınırsız renk baskılı, selefonlu karton

1 Adet marka baskılı kutu

Marka/logo baskılı Cardboard VR gözlüklerle, herhangi bir ofis, showroom ya da fabrika ortamını, bilgisayar ve 360 kamera aracılığı ile öncesinde sanallaştırıp, kullanıcılara istediğiniz her yerde deneyimletebilirsiniz. Üstelik, karton sanal gerçeklik gözlüğü ve içerik hizmetleri ile yeni nesil dijital sunum teknolojilerinden yararlanırken, pazarlama maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

Karton VR gözlük üretim ve toptan satışı gerçekleşen müşteri portföyümüzde çeşitli markalar, e-ticaret siteleri ve elektronik marketler bulunmaktadır. Üretimini yapmakta olduğumuz karton VR gözlükler çabuk deforme olmaz, uzun ömürlüdür. Ürünlerimiz tek kullanımlık değildir, oda sıcaklığında saklandığında uzun süre kullanılabilir.

 

Google İçin Baskılı Cardboard VR Ürettik!

Herkes Sanal Gerçeklik deneyimi yaşasın diye, Cardboard VR Gözlük üretimini dünyada ilk defa Google yaptı. 360 Stüdyo Teknoloji olarak biz de Google için baskılı Cardboard VR üretimi gerçekleştirdik!

 

  

 

 

Türkiye'nin en fazla Cardboard VR gözlük üretimini yapan kuruluşuyuz! Kurumlara özel tasarımlarla yeni nesil promosyon ürünü, baskılı Cardboard VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü üretimi yapıyoruz. 

 

  

 

Üretim adedi ve ekstra malzemeler bazında fiyatlarımız değişmektedir. 

İlan üzerinden 1 adet numune satın alabilirsiniz. [email protected] adresinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR