DynaEdge AR Akıllı Gözlük Geliştirici Kiti Basic (360STAG0022DEARAGGKB)

Marka : toshiba
İndirim Oranı : %9 İndirim
KDV Dahil : $5,760.00
İndirimli : $4,360.00  + KDV
KDV Dahil : $5,232.00

DynaEdge AR Akıllı Gözlük Geliştirici Kiti Basic Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

ADET

Artır Azalt

DynaEdge AR Akıllı Gözlük Geliştirici Kiti Basic Fiyatı Ve Özellikleri 

Toshiba'nın HoloLens'e rakip olan AR akıllı gözlüklerini Türkiye fiyatıyla satın alın. İş sahasında artırılmış gerçeklik sağlamak için Windows tabanlı PC takılabilir, ses ve dokunmatik HMD teknolojileri kullanılarak çalıştırılabilir, böylece uygulamalı çalışmalar için eller serbest kalır.

 

Toshiba, akıllı gözlüklerde kendi özel yazılımlarını tasarlamak isteyenler için hem 'temel' hem de 'performans' konfigürasyonlarında bir çift Geliştirici Kiti sunuyor.

Ana Özellikler

Gelişmiş Performans

Windows 10 Pro işlevselliğini, Intel® Core™ işlem gücünü, 512 GB'a kadar dahili depolamayı ve kurumsal düzeyde güvenliği bir araya getiren Dynabook'un artırılmış gerçeklik çözümü, eller serbest her türlü görevi yerine getirebilecek kendi sınıfındadır.

Bağlantı

En yeni Wi-Fi®, Bluetooth® ve GPS teknolojileriyle donatılmış dynaEdge™ AR Akıllı Gözlükler şirket ağına bağlanabilir, veri gönderip alabilir, canlı video akışı gerçekleştirebilir ve varlıkları takip edebilir.

Hafif Form Faktörü

Kompakt, bele monte CPU tasarımı ve hafif, endüstriyel sınıf HMD, rahat, uzun süreli kullanım modelleri için dengeli bir artırılmış gerçeklik çözümü oluşturur.

Veri yakalama

Yüksek çözünürlüklü bir kamerayla donatılmış dynaEdge™ AR Akıllı Gözlükler video kaydedebilir ve canlı yayınlayabilir, fotoğraf çekebilir ve barkodları tarayabilir.

Dynabook Farkı

Yüzyılı aşkın süredir yenilikçi çözümler geliştiren küresel bir kuruluş olarak, müşterilerin Dynabook'un mühendislik ve destek ekiplerine erişimle sorunsuz kullanıma sunma garantisi vardır.

Eller Serbest Verimlilik

Her iki gözle kullanım için yapılandırılabilen HMD'nin mikro ekranı, çift mikrofon, hoparlör, sensör dizisi ve kamera ile birlikte kullanıcının ellerini serbest bırakarak işlerini tamamlamasını sağlar.

Esnek Gezinme

Saha çalışması için optimize edilen Dynabook AR çözümü, dokunmatik yüzey ve HMD üzerindeki programlanabilir düğmeler ve bele takılan işlemci üzerindeki yön düğmeleri dahil olmak üzere çeşitli giriş ve gezinme yöntemleri sunar. Gelişmiş yazılım seçenekleri, ses ve hareket özelliklerini etkinleştirir.

Tüm Gün Çalışma

Bağlı olmayan bir cihaz olarak pil ömrü çok önemlidir. Dynabook, sürekli çalışma için çıkarılabilir, yeniden şarj edilebilir pil takımı ve isteğe bağlı dört bağlantı noktalı pil şarj cihazıyla AR çözümünü tasarladı.

Kurumsal için Tasarlandı

Windows 10 Pro çalıştıran ilk kurumsal sınıf, mobil giyilebilir AR çözümü olan dynaEdge™ AR Akıllı Gözlükler, bir kuruluşun mevcut altyapısına ve BT güvenlik standartlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

 

Teknik Özellikler

dynaEdge™ DE-100 Mobil Mini PC

- Windows 10 Pro

- Intel® Pentium® 4405Y İşlemci

- 8GB Bellek

- 128GB SSD

- Parmak İzi Okuyucu

dynaEdge™ AR100 Başa Monte Ekran

- 0.26" Diagonal PixelPure™ Ekran

- 5 Megapiksel Kamera

- 3 Kontrol Düğmesi

- Dokunmatik Yüzey

- USB Type-C™ Konektör

Yazılım

- Uygulama Başlatıcı

- Vision DE Suite™ 3.0

- 1 Yıllık Tek Kullanıcı Lisansı

Aksesuarlar

-

Lenssiz Çerçeve - dynaEdge™ Kılıf

- USB Type-C™ Kablo

- Kablo Klipsi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR