EinScan H El Tipi 3D Tarayıcı (360ST3DTBSEH)

Marka : Shining3D
İndirim Oranı : %6 İndirim
KDV Dahil : $10,200.00
İndirimli : $8,000.00  + KDV
KDV Dahil : $9,600.00

Shining3D EinScan H El Tipi 3D Tarayıcıyı en ucuz fiyatla satın alın.

ADET

Artır Azalt

Shining3D EinScan H El Tipi 3D Tarayıcıyı en ucuz fiyatla satın alın.

EinScan H 3D tarayıcı ile dijital ortamlarda kullanılmak üzere çeşitli öğeleri tarayıp 3D modeller oluşturabilirsiniz. Bu hafif 3D el tarayıcısı, çeşitli öğeleri, yüzleri ve gövdeleri yüksek kaliteli 3D veriler ve tam renkli resimle taramanıza olanak tanıyan geniş görüş alanına sahip, yerleşik bir kamera içerir.

 

Saniyede 0,05 mm'ye kadar tarama doğruluğu, 1.200.000 nokta tarama hızı ve 55 FPS kamera kare hızı ile tüm detayları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 

Hibrit Işık Kaynağı

LED yapılı ışığı ve görünmez kızılötesi ışığı tek bir cihaza entegre eden hibrit yapı ışık kaynağı teknolojisiyle öğeleri, yüzleri ve tüm gövdeleri tarayın. Gelişmiş akıllı ön ayarlar, geniş bir uygulama yelpazesinde 3D taramaya izin vererek gelişmiş bir taşınabilir deneyim sağlar.

 

 

Hızlı Tarama

Saniyede 1.200.000 noktaya varan tarama hızı ve 420 x 440 mm görüş alanıyla büyük nesneleri kolayca tarayın. Taranan konuların küçük hareketleri, doğru taramayı sağlayan bir hizalama algoritmasıyla düzleştirilir.

 

 

Görünmez Kızılötesi Işık

Görünmez kızılötesi ışık kaynağı, koyu renkli nesneleri taramanıza ve insan saçının görüntülerini kolayca almanıza olanak tanır. Ek olarak, kızılötesi ışık, rahat bir yüz tarama işlemi için ek aydınlatmaya ihtiyaç duymadan güvenli tarama sağlar.

 

 

İnce Detaylar

EinScan'in 0,25 mm çözünürlüğü, 0,05 mm doğruluğu ve 0,1 mm hacimsel doğruluğu ile sanat eseri veya mobilya gibi nesnelerin tam geometrisini yakalayın.

 

Taşınabilir ve Kolay Kullanım

Sezgisel ve kullanıcı dostu yazılım, yeni gelenlerden deneyimli kullanıcılara kadar herkesin cihazı kullanmasına izin verir. EinScan H, çok çeşitli ortamlar için uygun, kullanımı kolay ve hafiftir.

 

 

Çıktı Biçimleri

EinScan H, optimum sistem uyumluluğu için OBJ, STL, PLY, P3 ve 3MF dahil olmak üzere çeşitli dosya çıktılarını destekler.

Shining3D Einscan H El Tipi 3D Tarayıcı Özellikleri

Hibrit LED ve Kızılötesi Işık Kaynağı

Saniyede 1.200.000 Puan Hız

Taşınabilir ve Kolay Kullanım

Standart, Gövde ve Yüz Tarama Modları

Up to 0.05mm Scan Accuracy

55 FPS Camera Frame Rate

Built-In Color Camera

USB 3.0 Connection

LED Light & Class 1 Eye-Safe

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR