Google Daydream View Sanal Gerçeklik Gözlüğü

4,72
Marka : Google
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺890,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺690,00(KDV Dahil)

Google Daydream View, günlük hayatta giyilen kıyafetlerden ilham alınarak hazırlandı. Yumuşak ve nefes alabilen kumaşı ve konforlu yapısı sayesinde uzun süre kullanımlarda bile rahatsız etmez. En üst düzeyde kaliteli mercekler kullanılmıştır. Kontrolör cihazı ile etkileşimler sağlanabilmektedir.

Açık Gözlerle Hayal Et!

Google Daydream View’e merhaba deyin.

Kullanımı kolay, yumuşak, hafif, ergonomik bir sanal gerçeklik gözlüğü ve kullanımı kolay bir kontrol ünitesi ile sanal gerçekliğin keyfini çıkarın.

 

 

Daydream Destekleyen Telefonlar:

Google Daydream View Sanal Gerçeklik Gözlüğü, 6”e kadar ekran boyutu ve jiroskop sensörü bulunan tüm cep telefonları ile birlikte kullanılabilir. Daydream platformu ve kontrolör cihazı ise aşağıdaki telefonları desteklemektedir.

 

 

Zengin Uygulama Kütüphanesi!

Google Daydream View, Daydream uyumlu telefonlara yüksek kaliteli sanal gerçeklik (VR) deneyimini taşır. Daydream uygulaması ile, favori sanal gerçeklik deneyimlerinizi başlatabilir ve sürekli gelişen uygulama ve oyun koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Yeni dünyaları keşfedebilir, kişisel VR sinemanızda rahatınıza bakabilir ve sizi aksiyonun tam ortasına taşıyan derinlikli oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca, uygulama öne çıkan içerikleri ön plana taşır. Böylece, başlığı taktığınızda her zaman döneceğiniz yeni içerikler bulunur.


 

 

Herkesi bi araya getirin. 
Google Daydream View deneyiminizi Chromecast ile TV'ye aktarın ve aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenin.

 

Doğal ve Sezgisel! 
Bir golf sopasını sallayın, sihirli bir değnek kullanın veya Daydream kontrol cihazıyla uzayda uçun. Sanal dünya ile gerçek dünyada yaptığınız gibi etkileşim kurun.

 

Rahat Tasarım! 
Daydream View, yumuşak, nefes alabilen kumaşı ve form tasarımı ile ergonomiyi en üst düzeyde sağlar.

 

Renk Seçenekleri: 
Mangal kömürü ve mercan kırmızı renk seçeneklerinden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.