HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)
HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)

HP Reverb G2 VR Headset (Omnicept Edition)

5,00
Marka : HP
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : $2,250.00  + KDV
İndirimli : $2,000.00  + KDV
KDV Dahil : ₺48.853,18
TL Fiyat : ₺41.401,00(₺7.452,18 + KDV)

HP OMNİCENT SÜRÜMÜNÜ EN İYİ FİYATLA SATIN ALIN

HP Reverb G2 Omnicept'e Genel Bakış

Valve ve Microsoft ile işbirliği içinde geliştirilen HP Reverb G2 VR Başlığının Omnicept Sürümü, geliştiricilere Reverb G2'de bulunan aynı tüketici seviyesi kulaklık teknolojisini ve VR içeriğinin oluşturulmasına yardımcı olacak ek özellikler sağlar. Konumsal baş takibi için öne bakan iki ve yana bakan iki kameraya ek olarak, Omnicept Sürümü kullanıcıyı izlemek için sensörler içerir. Bu, içerik oluşturuculara, optimize edilmiş bir deneyim için gerektiği gibi ayarlayarak ortamlarına kullanıcı yanıtlarını öğrenme yeteneği verebilir.

Tüketici sürümünde olduğu gibi, Omnicept Sürümü kulaklık, Windows Mixed Reality ve SteamVR ile uyumludur ve toplam 4320 x 2160 çözünürlük için göz başına 2160 x 2160 çözünürlüğe sahip çift 2,89" LCD ekrana sahiptir. Kulaklık ayrıca 90 Hz yenileme hızı ve 114° görüş alanı.Daha rahat bir izleme deneyimi için lenslerin genişliğine uyum sağlamanıza olanak tanıyan gözbebekleri arası mesafe (IPD) ayarı vardır.Ekranlar ayrıca tam RGB alt piksel şerit teknolojisine sahiptir.İçerdiği hareket kontrolörler kulaklığa Bluetooth üzerinden bağlanır ve altı DoF (serbestlik derecesi) sağlar.Kontrolörler ayrıca önceki Reverb'e kıyasla daha küçük, daha ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Özellikler
Dahili sensörler kullanıcının kas hareketini, bakışını, göz bebeği boyutunu ve nabzını izler. Bu veriler sorunsuz bir şekilde HP Omnicept platformuna aktarılır. Bu gerçek zamanlı veriler, içerik geliştirme için birden fazla içgörü sağlar. Örneğin, pazarlamada, bir VR perakende ortamı, potansiyel bir müşterinin dikkatini çekme eğiliminde olan şeyleri gösterebilir. VR oyunlarında, gözbebeği boyutu ve nabzı, oyunun hangi bölümlerinin diğerlerinden daha yoğun hissedildiğini belirleyebilir.
Kulaklıktaki HMD aygıt yazılımı, yakalanan sensör verilerinin korunmasını ve doğrudan kulaklıkta saklanmamasını sağlar. Tüm HP Omnicept destekli uygulamalar, gizliliği sağlamak için GDPR ile uyumlu olacak şekilde yapılmıştır.
Valve tarafından tasarlanan lenslerle önceki nesle göre daha fazla netlik elde edeceksiniz. Ve gözbebekleri arası mesafe (IPD) ayarıyla, rahat oturması için camların genişliğine uyum sağlayabilirsiniz.
Pozisyon tespiti için dört kamera ve dahili sensörlerle artık kol hareketlerinizi daha fazla takip edebilirsiniz. Ek çevre birimleri veya aksesuarlar olmadan doğrudan sanal gerçekliğe atlayın.
Mura içermeyen, her göz için 2160 x 2160 LCD ekran ve tam bir RGB şeridi ile eksiksiz sanal gerçeklik deneyimini yaşayın.
SteamVR ve Windows Mixed Reality uyumluluğuyla, hızlı ve kolay bir kurulumla çeşitli VR içeriğine erişebileceksiniz.
Kablo artık G2'de daha ince, daha hafif ve daha uzundur ve daha fazla hareket alanı sağlar.
Kontrolörler, daha küçük, ergonomik tasarımları sayesinde artık daha doğal ve daha rahat tutuluyor. Ayrıca Bluetooth aracılığıyla optimum izleme performansı sağlarlar.
Valve hoparlörleri ile güçlü bir ses deneyimi yaşayacaksınız. Kulaklarınızdan 10 mm uzakta otururlar ve rahat bir oturuşa sahip olmanızı sağlarlar.
Eşit ağırlık dağılımı sağlamak için yastık boyutunu artırabilirsiniz. Kulaklık, özel bir uyum elde edebilmeniz için esnek malzemeye ve manyetik ayrılma özelliğine sahiptir.
Daha fazla hareket özgürlüğü için uzun, hafif ve ince 19,69' kablo
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR