KÂBE GÖZLÜK Sanal Gerçeklik Seti (GETYYPRD0001KRZKAGSET)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : $15.53(KDV Dahil)
İndirimli : $10.34(KDV Dahil)

Kabe Gözlük Sanal Gerçeklik Seti İndirimli Fiyat

ADET

Artır Azalt

STOKTAN AYNI GÜN KARGO - ÖZEL İNDİRİM

NEDEN ve KİMLER İÇİN HAZIRLANDI?:

KÂBE  GÖZLÜK, ‘Dilediğiniz Her An, Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi 360 Derece Görüntülerle Ziyaret Edebilmek ve O Eşsiz Hazları Tekrar Tekrar Yaşatabilmek’ maksadıyla hazırlanmıştır.

KÂBE  GÖZLÜK; Hac ve umreye hiç gitmemiş,  daha önce gidip tekrar tekrar o hazzı yaşamak isteyenlerle birlikte, sağlık ve engel durumları nedeniyle gidemeyecek kişiler için hayata geçirilmiş bir ziyaret programıdır. Aynı zaman da engelli bireylerin de ziyaret programından faydalanabilmesi için görme engelli bireylere betimleme, işitme engelli bireylere de işaret dili ile anlatım tekniği kullanılmıştır. KÂBE GÖZLÜK, 45 kişilik bir kadro ile 15 ayda hazırlanmıştır.

 

KÂBE GÖZLÜK TANITIM FİLMİ (Dünyanın En Uzun VR Hac ve Umre Ziyaret Programı)
 


KÂBE GÖZLÜK HAKKINDA 

Anlatım ve Dualar: Yazar-TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK

Seslendirme: Ali Nuri TÜRKOĞLU- Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU

Senaryo: ART-HİTİ Dijital Sanatlar- Nuran Taydaş ÇAL

Akademik Danışman: Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR

Yapım: ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. (www.arthiti.com)

Yayınevi: GET- Gerçeklik Teknolojileri ‘AR-VR’ Yayınları (www.getyayinlari.com)

 

Basım Tarihi: Nisan 2019 

Ebat: 13 x 22 X 22 

Barkod No: 9786058115736

KÂBE GÖZLÜK SET İÇERİĞİ:

360° SANAL GERÇEKLİK FİLMLERİ:
Kâbe-i Muazzama- Mekke ve Medine’de Olan Ziyaret Yerleri (360° Fragman+ 10 Bölüm- Toplam 50 Dakika- Tamamı Yerinde Çekilmiş Özgün Görüntüler)

VR/SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜGÜ:
KÂBE GÖZLÜK (Özel Üretim Plastik VR Gözlük)

MOBiL UYGULAMA:
KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulama (IOS-Android)

KİTAP:
Her An Kâbe-i Muazzama’da Olabilmek ‘Hac ve Umre Rehberi’

TABLO:
Kâbe-i Muazzama- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

TABLO:
Mescid-i Nebevi- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

İŞARET DİLİ:
İşitme Engelli Bireylere İşaret Dili İle Anlatım

BETİMLEME:
Görme Engelli Bireylere Betimleme İle Anlatım

 

KULLANIM:
Kullanım Kılavuzu, Bireysel Aktivasyon Kodu

 

NASIL YAPILDI?: KÂBE GÖZLÜK, VR/Sanal Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak, 360 Derece Görüntü Tekniğiyle DÜNYADA İLK DEFA HAZIRLANMIŞ, EN NİTELİKLİ ve UZUN VR/HAC ve UMRE ZİYARET PROGRAMI dır. Toplam 50 dakikayı bulan 11 bölümden oluşan tamamı yerinde çekilmiş 360 derece özgün görüntüler, seslendirmeler, dualar ve özgün müzikler eşliğinde Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere de bulunan mübarek beldeler, KÂBE GÖZLÜK le dilenilen her an eşsiz bir şekilde ziyaret edilebilmektedir.

PROJEDE TANINMIŞ İSİMLER YER ALDI: KÂBE GÖZLÜK Ziyaret Programının anlatım ve duaları Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK, seslendirmeleri ise Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ve Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU tarafından yapılmıştır. ART-HİTİ Dijital Sanatlar Senaryo Ekibi ile birlikte Nuran Taydaş ÇAL tarafından senaryosu hazırlanan Kâbe Gözlük Ziyaret Programı nın Akademik Danışmanlığını ise Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR yapmıştır. Projenin yapımcılığını ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. gerçekleştirmiştir.


KULLANIM ŞEKLİ:
Kâbe Gözlük; Cep Telefonu, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama ile birlikte seyredilmektedir. Kullanım için öncelikle Kâbe Gözlük Mobil Uygulama, Google Play Store veya Apple Store dan cep telefonuna ücretsiz olarak indirilir. Kâbe Gözlük Seti satın alındığında kullanım kitapçığında bulunan aktivasyon kodu ile uygulama aktif edilir. Aktivasyon kodu 2 (iki) yıl süreyle geçerlidir. Bu işlemlerden sonra, uygulama cep telefonundan açılarak ‘Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile seyredilebilmektedir. KÂBE GÖZLÜK kurulum ve kullanımı görüntülü olarak seyretmek için, kullanım kılavuzunda bulunan karekodlar cep telefonu ile okutulmalıdır. KÂBE GÖZLÜK cep telefonu ile normal olarak, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile de oradaymış gibi 360 Derece görüntülerle manevi haz alarak izlenebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR