KÂBE GÖZLÜK Sanal Gerçeklik Seti

4,90
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺235,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere'yi Ziyaret ve O Eşsiz Hazları 360 Derece Görüntü Tekniğiyle Kâbe Gözlük'le, Dilediğiniz Her An Yaşayabilme Fırsatı!

30 Haziran 2019 tarihine kadar Kâbe Gözlük alıp aktivasyon yapanlardan Yazar-TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK ile birlikte Umre Seyahati Hediyesi kazanma imkânına da kavuşacaklar. Detaylar için aşağıdaki fırsatlar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Fiyat indirimi 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.


NEDEN ve KİMLER İÇİN HAZIRLANDI?:

KÂBE  GÖZLÜK, ‘Dilediğiniz Her An, Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi 360 Derece Görüntülerle Ziyaret Edebilmek ve O Eşsiz Hazları Tekrar Tekrar Yaşatabilmek’ maksadıyla hazırlanmıştır.

KÂBE  GÖZLÜK; Hac ve umreye hiç gitmemiş,  daha önce gidip tekrar tekrar o hazzı yaşamak isteyenlerle birlikte, sağlık ve engel durumları nedeniyle gidemeyecek kişiler için hayata geçirilmiş bir ziyaret programıdır. Aynı zaman da engelli bireylerin de ziyaret programından faydalanabilmesi için görme engelli bireylere betimleme, işitme engelli bireylere de işaret dili ile anlatım tekniği kullanılmıştır. KÂBE GÖZLÜK, 45 kişilik bir kadro ile 15 ayda hazırlanmıştır.

 

KÂBE GÖZLÜK TANITIM FİLMİ (Dünyanın En Uzun VR Hac ve Umre Ziyaret Programı)


KÂBE GÖZLÜK HAKKINDA 

Anlatım ve Dualar: Yazar-TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK

Seslendirme: Ali Nuri TÜRKOĞLU- Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU

Senaryo: ART-HİTİ Dijital Sanatlar- Nuran Taydaş ÇAL

Akademik Danışman: Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR

Yapım: ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. (www.arthiti.com)

Yayınevi: GET- Gerçeklik Teknolojileri ‘AR-VR’ Yayınları (www.getyayinlari.com)

Basım Tarihi: Nisan 2019 

Ebat: 13 x 22 X 22 

Barkod No: 9786058115736

KÂBE GÖZLÜK SET İÇERİĞİ:

360° SANAL GERÇEKLİK FİLMLERİ:
Kâbe-i Muazzama- Mekke ve Medine’de Olan Ziyaret Yerleri (360° Fragman+ 10 Bölüm- Toplam 50 Dakika- Tamamı Yerinde Çekilmiş Özgün Görüntüler)

VR/SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜGÜ:
KÂBE GÖZLÜK (Özel Üretim Plastik VR Gözlük)

MOBiL UYGULAMA:
KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulama (IOS-Android)

KİTAP:
Her An Kâbe-i Muazzama’da Olabilmek ‘Hac ve Umre Rehberi’

KİTAP:
Huzûr-u Dâimî ‘Hac ve Umre Albümü’

TABLO:
Kâbe-i Muazzama- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

TABLO:
Mescid-i Nebevi- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

TABLO AYAĞI:
Ayarlanabilir Plastik Tablo Ayağı (1 Adet)

İŞARET DİLİ:
İşitme Engelli Bireylere İşaret Dili İle Anlatım

BETİMLEME:
Görme Engelli Bireylere Betimleme İle Anlatım

KULLANIM:
Kullanım Kılavuzu, Bireysel Aktivasyon Kodu, Dış Kutu

 

FIRSATLAR (Fırsat detayları aşağıdadır. Daha kapsamlı bilgi için www.kabegozluk.com sitesi ziyaret edilebilir.)

 

1. Fırsat- (TANITIM FİYATI):

30 Nisan 2019 Tarihine Kadar 235,0 TL YERİNE  199,0 TL (%18 KDV Dahil)


2. Fırsat- (UMRE SEYAHATİ HEDİYESİ):

30 Haziran 2019 tarihine kadar Kâbe Gözlük seti alıp aktivasyon yapan her 6000. ve katlarına denk gelen 30 kişiye M. FATİH ÇITLAK Hocamızla UMRE SEYAHATİ HEDİYESİ FIRSATI! (Çekiliş değildir. Aktivasyon nosuna göre umre hediyesi verilir.)


3.FIRSAT (İNDİRİMLİ UMRE SEYAHATİ): 30 Haziran 2019 a kadar Kâbe Gözlük Seti alıp aktivasyon yapan HER BIREYE M. FATİH ÇITLAK Hocamızla Birlikte ÖZEL İNDİRİMLİ UMRE SEYAHATİ FIRSATI


4.FIRSAT (HEDİYELER): 30 Haziran 2019 a Kadar Her 100, 500 ve 1.000 Kişilere Özel Hediyeler

 

NASIL YAPILDI?: KÂBE GÖZLÜK, VR/Sanal Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak, 360 Derece Görüntü Tekniğiyle DÜNYADA İLK DEFA HAZIRLANMIŞ, EN NİTELİKLİ ve UZUN VR/HAC ve UMRE ZİYARET PROGRAMI dır. Toplam 50 dakikayı bulan 11 bölümden oluşan tamamı yerinde çekilmiş 360 derece özgün görüntüler, seslendirmeler, dualar ve özgün müzikler eşliğinde Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere de bulunan mübarek beldeler, KÂBE GÖZLÜK le dilenilen her an eşsiz bir şekilde ziyaret edilebilmektedir.


PROJEDE TANINMIŞ İSİMLER YER ALDI: KÂBE GÖZLÜK Ziyaret Programının anlatım ve duaları Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK, seslendirmeleri ise Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ve Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU tarafından yapılmıştır. ART-HİTİ Dijital Sanatlar Senaryo Ekibi ile birlikte Nuran Taydaş ÇAL tarafından senaryosu hazırlanan Kâbe Gözlük Ziyaret Programı nın Akademik Danışmanlığını ise Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR yapmıştır. Projenin yapımcılığını ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. gerçekleştirmiştir.


KULLANIM ŞEKLİ: Kâbe Gözlük; Cep Telefonu, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama ile birlikte seyredilmektedir. Kullanım için öncelikle Kâbe Gözlük Mobil Uygulama, Google Play Store veyahut Apple Store dan cep telefonuna ücretsiz olarak indirilir. Kâbe Gözlük Seti satın alındığında kullanım kitapçığında bulunan aktivasyon kodu ile uygulama aktif edilir. Bu işlemlerden sonra, uygulama cep telefonundan açılarak ‘Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile seyredilebilmektedir. KÂBE GÖZLÜK kurulum ve kullanımı görüntülü olarak seyretmek için, kullanım kılavuzunda bulunan karekodlar cep telefonu ile okutulmalıdır. KÂBE GÖZLÜK cep telefonu ile normal olarak, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile de oradaymış gibi 360 Derece görüntülerle manevi haz alarak izlenebilir. Görüntülerin kullanım hakkı 1 yıldır. Devam eden yıllar için yeni aktivasyon kodu satın alınmalıdır.

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ: