Kandao Meeting Pro Konferans Kamera (360STVRK00011KMPKK)

Marka : Kandao
İndirim Oranı : %3 İndirim
KDV Dahil : $2,400.00
İndirimli : $1,945.00  + KDV
KDV Dahil : $2,334.00

Kandao Meeting Pro Konferans Kamera Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

ADET

Artır Azalt

Kandao Meeting Pro Konferans Kamera Fiyatı Ve Özellikleri 

Kandao Meeting Pro Konferans Kamera fiyat performans olarak satın alınabilecek ürünlerdendir. Bir toplantı odası ekranına veya dijital beyaz tahtaya bir HDMI çıkışı aracılığıyla Kandao Meeting Pro , bir bilgisayara takılmadan çevrimiçi bir toplantıya bağlanabilir. Bu modda, seçtiğiniz Wi-Fi veya Ethernet üzerinden web'e bağlanabilir ve fare veya klavye gibi çevre birimlerini bir USB bağlantı noktasına takabilirsiniz. Alternatif olarak, daha geleneksel bir kurulum için kamerayı bir USB bağlantısı üzerinden dizüstü bilgisayarınıza takabilirsiniz.

 

 

Hepsi Bir Arada Konferans Kamerası

Meeting Pro'da 1080p30 veya 720p30 çözünürlükte çıkış sağlayan sürükleyici bir çift lensli 360° kamera, 18' çapında bir alma aralığına sahip çok yönlü 8 mikrofon dizisi ve gürültü ve yankıyı en aza indiren tam çift yönlü hoparlörler bulunur. Ayrıca toplantılarınızı 64 GB dahili depolama alanına ve isteğe bağlı bir SD karta kaydetmenize olanak tanır. Android işletim sistemi Zoom, Skype ve Teams gibi popüler konferans platformlarını indirebilir ve çalıştırabilir.

İki Çalışma Modu

Toplantı odası ekranına, dijital beyaz tahtaya veya projektöre HDMI bağlantısı üzerinden bağımsız bir birim olarak çevrimiçi bir toplantıya bağlanın. Veya bir USB bağlantısı aracılığıyla bir Mac veya Windows dizüstü bilgisayara (veya masaüstüne) takın.

 

 

Otomatik İzleme ve Odaklama

Meeting Pro, bir toplantıdaki aktif konuşmacıyı otomatik olarak izler ve ona odaklanır. Birden fazla aktif konuşmacı olduğunda, Meeting Pro ekranı böler ve tüm toplantıyı üstte ve aşağıdaki aktif konuşmacıların yakın çekimlerinde görüntüler.

Bluetooth Uzaktan Kumanda

1080p30 ve 720p30 çözünürlük türleri arasında geçiş yapmak da dahil olmak üzere birçok işlevi kontrol etmek için bir Bluetooth uzaktan kumanda dahildir. İşlevlerin birçoğu, yerleşik düğmeler aracılığıyla da kontrol edilebilir.

Kandao Meeting 360 ile karşılaştırıldığında

Meeting Pro, kendinden önceki Kandao Meeting 360 sistemine göre birçok yükseltme sağlar. Yeni özellikler arasında HDMI ve Ethernet bağlantısı, yerleşik bir Android sistemi, SD kart kaydı ve daha fazlası yer alıyor.

Teknik Özellikler

Sensör

Çözünürlük ve Kare Hızı: 30 fps'ye kadar 1080p 30 fps'ye kadar 720p

Sensör Sayısı: 2

Genel

Odak Türü        : Oto

Bağlantı: 1 x HDMI Type-A

1 x RJ45

1 x USB Type-A

2 x USB Type-C

Ana Bilgisayar Bağlantısı: USB Tip-C USB 2.0

Bluetooth: 4.1

Wifi:        Wi-Fi 5 (802.11ac); Çift Bant (2.4 ve 5 GHz)

Güç kaynağı: AC Adaptörü

Desteklenen İşletim Sistemleri: macOS, Windows

Mikrofon

Mikrofon: 8

Alım Aralığı: 18' / 5.5 m

Kutup Deseni: çok yönlü

İptal Teknolojisi: Yankı, Gürültü

Hoparlörler

Dahili Hoparlörler: 2

Fiziksel

Ambalaj Bilgileri

Paket ağırlığı: 3,57 libre

Kutu Boyutları (UxGxY): 12,6 x 6,4 x 4,8"

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR