Kandao Meeting S Konferans Kamera (360STVRK00010KMSTVK)

Marka : Kandao
İndirim Oranı : %20 İndirim
KDV Dahil : $1,560.00
İndirimli : $1,040.00  + KDV
KDV Dahil : $1,248.00

Kandao Meeting S Konferans Kamera Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

ADET

Artır Azalt

Kandao Meeting S Konferans Kamera Fiyatı Ve Özellikleri 

Kandao Meeting S Toplantı Video Konferans 360 Kamera fiyat performans olarak satın alınabilecek ürünlerdendir. Kandao Meeting S ile toplantı odanıza, uzaktan eğitim sınıfınıza veya danışmanlık kurulumunuza güçlü bir bağımsız tak ve çalıştır hoparlör ve web konferans kamera sistemi ekleyin . Meeting S web konferans kamerası, HDMI, Wi-Fi veya bir USB ana bilgisayar bağlantısı üzerinden 1080p'ye kadar video çıkışı sağlayabilir ve Webex, GoToMeeting, Slack, Zoom veya Microsoft Teams gibi çeşitli popüler konferans uygulamalarıyla kullanılabilir.

 

 

Ana Özellikler

Ultra Geniş 180° Bağımsız Video Konferans Kamerası

Profesyonel 180° video, sekiz mikrofon dizisi ve Hi-Fi hoparlörlü tam çift yönlü ses sistemi ve Kandao Meeting AI 3.0 algoritmasının entegrasyonu, Kandao Meeting S, hibrit toplantılar için verimli bir deneyim sunar.

Bağımsız Mod - Yeni Bir Hibrit Toplantı Düzeyi

Video konferans bu günlerde her zamankinden daha önemli. Verimli çalışma ve kişiler arası iletişimin vazgeçilmez bir yolu haline gelmiştir. Kandao Meeting S, tek bir makineyle toplantı ayarlamanıza olanak tanıyan bağımsız bir moda sahiptir.

 

 

Önemli Olan Şeylere Odaklanın

Gelişmiş Kandao Meeting AI 3.0 algoritması ile Kandao Meeting S, aktif konuşmacıyı akıllıca algılayabilir ve izleyebilir. Tam bir oda için ultra geniş, tek kişi, iki katılımcı ve farklı toplantı senaryoları için birden çok katılımcı gibi esnek tartışma modları sunar.

180° Ultra Geniş Görüş, Tüm Odayı Kapsar

Kandao Meeting S, 180° geniş açılı görünümü kapsayan 195 ° ultra geniş kamera ile donatılmıştır. Katılımcıların bir araya gelmesine gerek yoktur, bu nedenle kimse dışarıda bırakılmayacaktır. Işık ve renk optimizasyonu, farklı toplantı alanlarında sizi en iyi şekilde gösterir.

Kilitle ve Yakınlaştır

Optimum işbirliği için görüntüleme kilidi ve yakınlaştırma işlevleri sağlar.

Tam Çift Yönlü Ses Sistemi Çıkışı Daha Net, Daha İyi Ses

Tam çift yönlü tasarımı sayesinde herkes sohbete gerçek zamanlı olarak katkıda bulunabilir. Sekiz profesyonel kalitede mikrofon ve akıllı algoritmalar, doğru hüzme oluşturma, gürültü azaltma ve yankı iptali sağlar.

Hoparlör ve Mikrofonlar

Meeting S, toplantı odasını birinci sınıf, net sesle doldurmak için sekiz mikrofona ve 5 W Hi-Fi hoparlöre sahiptir.

Başlıca Video Konferans Platformlarını Destekler

Meeting S; Teams, Zoom, Skype, Google Meet, BlueJeans, GoToMeeting, StarLeaf, Slack, Polycom, Cisco ve DingTalk gibi büyük platformları destekler.

Özellikler

Bağımsız Web Konferans Kamerası

1920 x 1080p'ye kadar Video yakalayın

Dahili Hoparlör, 8 x Mikrofon

HDMI ve USB Type-C Video Çıkışı

Wi-Fi ve Kablolu Ağ Bağlantısı

Bluetooth ve microSD Kart Desteği

LED Durum Halkası, MJPEG/H.264 Kodlaması

Uzaktan Kumanda Dahil

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR