Kiwi Design VR Kablo Yönetimi Kasnak Sistemi V2 Pro Versiyon (360STSGA0016KDV2)

İndirim Oranı : %33 İndirim
KDV Dahil : $180.00
İndirimli : $100.00  + KDV
KDV Dahil : $120.00

Kiwi Design V2 Pro Versiyon VR Kablo Yönetimi Tavan Kasnak Sistemi 6'lı Paket En Ucuz Fiyatı ve Satın Alma Seçenekleri

ADET

Artır Azalt

Kiwi Design V2 Pro Versiyon VR Kablo Yönetimi Tavan Kasnak Sistemi 6'lı Paketi en ucuz fiyatla satın alın.

 

Daha Sessiz VR Deneyimi - Tüm VR Kablo Yönetim Sistemi, sessizliği en üst düzeye çıkarmak ve kullanım sırasında kablo çekilmesini en aza indirmek için silikon, ABS ve kauçuk malzemeler ve gürültü sönümleyici teknolojisini kullanır, etrafta gürültü olmadan ve kablolara takılıp düşmeden tamamen daldırmayı kolaylaştırır.

Daha Basit Ancak Daha Akıllı Tasarım - Bu sistemi, üst yumuşak döngü ve kasnak gövdesinin gürültüsüz entegre tasarımından HMD kablo tutucusuna entegre 360 ​​° dönme işlevine kadar basitleştiriyoruz, montajı ve sökülmesi kolay hale getiriyor ve farklı tiplere uyum sağlıyoruz kablo üzerinden kaymadan sabitlemek için.

İki Kurulum Yolu - Kurulumu kolaydır, yapışkan kancaları veya vidalı kancaları seçebilirsiniz, kalıcı olmasını isteyip istemediğinize ve ne tür bir tavana sahip olduğunuza bağlıdır. Geri çekilebilir telin gerginliği orta düzeydedir ve 71 inç uzunluğa kadar uzayabilir ve ardından otomatik olarak geri tepebilir, size daha rahat bir VR deneyimi sunar.

Geniş Uyumluluk - VR aksesuarları mükemmeldir ve HTC Vive, HTC Vive Pro, Vive Cosmos, Oculus Rift, Oculus Rift S, Playstation VR, Microsoft MR, Samsung Odyssey VR, Valve Index VR, Oculus Quest Link Cable ve diğer kablolu sanal gerçeklik kulaklıkları olan HMD kablo tutucu yumuşak elastik kauçuktan yapılmıştır, bu nedenle kablolarınıza zarar verme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Daha Ne Olsun - 6 x VR Kablo Yönetim Sistemi + 7 x Tavan Vida Kancası + 8 x Yapışkan Kanca + 1 x Alyan Anahtarı + 1 x Halka Kanca + 1 x Kullanım Kılavuzu Garanti.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR