Lenovo - Yoga 7i 14'' 2,2K Dokunmatik 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar - Intel Evo Platformu - Core i5-1235U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Fırtına Grisi (BESLP6502228)

Marka : Lenovo
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : $1,124.91(KDV Dahil)
İndirimli : $1,007.59(KDV Dahil)


Lenovo™ Yoga™ 7i, 12. nesil Intel® Core™ işlemcilerin sınırları aşan performansı ve yanıt verebilirliği ve Intel® Iris® Xe grafikleriyle canlı 2,2K netliği sayesinde çok yönlü taşınabilirlik ile gelişmiş üretkenliği birleştirir. 
Web kamerası gizlilik kapağı gibi ince düşünülmüş ayrıntılara sahip şık 2'si 1 arada metal kasayla istediğiniz yere gidin.

ADET

Artır Azalt
  • Windows 11 Ana Sayfası
  • Lenovo

Windows 11 işletim sistemi

Windows 11, Windows 7'deki Başlat Menüsünü geri getirir ve Web sayfalarını ekranınızda işaretlemenizi sağlayan Edge Web tarayıcısı gibi yeni özellikler sunar.

Uygulamalı kontrol için 14" 2,2K çoklu dokunmatik ekran

2240 x 1400 (2,2K) çözünürlük, etkileyici renk ve netliğe sahiptir. Dokun, dokun, kay ve Windows 11'den en iyi şekilde yararlan. Enerji tasarruflu LED arka ışık.

Intel Core i5-1235U işlemci

Güçlü 12. Nesil Intel Core i5 işlemci ile sınırsız hayal edin, tasarlayın ve yaratın. Üstün performans için 10 çekirdek ve 12 iş parçacığıyla gerçek yanıt hızını keşfedin.

Gelişmiş çoklu görevler için 8 GB sistem belleği

Oyunlarınızı, fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarınızı ve birden çok programı ve tarayıcı sekmesini aynı anda sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için bol miktarda yüksek bant genişliğine sahip RAM.

512 GB Katı Hal Sürücüsü (SSD)

Bu flaş tabanlı SSD'nin hareketli parçası yoktur, bu da daha hızlı başlatma süreleri ve veri erişimi, gürültü olmaması, daha az ısı üretimi ve pilde güç tüketimi ile sonuçlanır.

360° çevir ve katla tasarımı

Dört çok yönlü mod sunar — dizüstü bilgisayar, tablet, çadır ve stand. Lenovo Transition, PC'den tablete, çadır veya stant konumuna geçerken belirli uygulamaları otomatik olarak tam ekrana geçirir.

Intel® Iris Xe Grafikleri

Yaratıcılık, oyun ve eğlence için etkileyici performans. İnce ve hafif bir dizüstü bilgisayarın rahatlığıyla yeni bir grafik performansı seviyesi ve canlı, çarpıcı görseller.

Kablosuz/Kablolu bağlantı (WiFi 6 - 802.11 eksen)

İki veri akışı ve anten sayesinde daha fazla güvenilirliğe sahip esnek, çift bantlı bağlantı. Bir Wi-Fi yönlendiriciye bağlanarak GB Wi-Fi hızlarını daha da fazla cihaz için standart Wi-Fi 5 ile karşılaştırıldığında yaklaşık 3 kat daha hızlı deneyimleyin.

Loş veya karanlık yerlerde kolay yazmak için arkadan aydınlatmalı klavye

Kaydırma ve çoklu dokunma özellikli dokunmatik yüzey.

Dahili parmak izi okuyucu

Hızlı, yazım hatasız erişim için güvenlik ayarlarını kolaylaştırır.

16:10 En Boy Oranı

16:10 oranı, her görünümde daha fazla metin satırına izin veren daha yüksek bir ekran sağlar. En net görüntü ile daha az kaydırın ve üretkenliği artırın.

3,3 lb ağırlığındadır. ve 0,68 inç inceliğindedir

Biraz daha küçük bir ekrana sahip olan ve gelişmiş taşınabilirlik için DVD/CD sürücüsünün bulunmadığı hafif tasarım. 4 hücreli lityum iyon pil.

Ek bağlantı noktası

Kulaklık/mikrofon kombo jakı.

Not: Bu dizüstü bilgisayar yerleşik bir DVD/CD sürücüsü içermez.

Intel, Pentium, Celeron, Core, Atom, Ultrabook, Intel Inside ve Intel Inside logosu, Intel Corporation'ın veya Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarının ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR