AR Canlı Kitap | Mete Milli Değerlerini Öğreniyor İstiklal Marşı (360STACK0001BYZMMDÖİM)

İndirim Oranı : %20 İndirim
KDV Dahil : $3.00
İndirimli : $2.00  + KDV
KDV Dahil : $2.40

Mete Milli Değerlerini Öğreniyor “İstiklal Marşı”

 

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile zenginleştirilmiş milli değerlerimizi anlatan serinin birinci kitabında Mete, İstiklâl Marşının yazılma öyküsünü öğreniyor.

ADET

Artır Azalt

Artırılmış Gerçeklik İle Hazırlanan Canlı Kitap

Mete Milli Değerlerini Öğreniyor “İstiklal Marşı”   

 

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları içeren alanında bir ilk olma özelliği taşıyan sihirli bir kitap ile buluşmaya hazır mısınız?


 

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile zenginleştirilmiş milli değerlerimizi anlatan serinin birinci kitabında Mete, İstiklâl Marşının yazılma öyküsünü öğreniyor.

 

Sihirli Kitaplar Artırılmış Gerçeklik kitabı, çocuklarımıza, okumayı sevdirmek ve daha eğlenceli hale getirmek amacıyla Recep UÇAN tarafından içeriği hazırlanmış ve projelendirilmiş, eğitim odaklı bir kitaptır.

 

“Sihirli Kitaplar AR” Artırılmış Gerçeklik Uygulaması ile;

Mehmet Akif ERSOY 3 boyutlu olarak konuşmasını tamamlandıktan sonra, kitabın ilerleyen sayfalarında İstiklâl Marşı'mız, 10 kıt'a olarak seslendirilmekte ve marşımızın iki kıt'ası, melodi eşliğinde okunmaktadır. Ayrıca kitabın son sayfasındaki bayrağımızı boyarken ve sonrasında uygulama ile dalgalandırabilirsiniz.

 

Kitabı canlandırmak için, Google Play görseline tıklayarak “Sihirli Kitaplar AR” uygulamasını indirebilirsiniz.

 

 

Proje Hakkında: Sihirli Kitaplar Artırılmış Gerçeklik projesi, 6 - 12 yaş aralığındaki çocuklarımıza, okumayı sevdirmek ve daha eğlenceli hale getirmek amacıyla Recep UÇAN tarafından içeriği hazırlanmış ve projelendirmiş, eğitim odaklı bir projedir. Proje, medya içeriği bağlamında, görüntü düzenlemede VOOVRAR Teknolojileri tarafından hazırlanan içerikle ve Sayın Süleyman TÜCCAR hocamızın seslendirmesiyle nitelik kazanmıştır. Bununla beraber, yazılımsal ve platform bağlamında Yağmur Medya - Tasarım, İnternet ve Animasyon, Dijital Hizmetler'den teknik destek alınmıştır. Uygulama Projelendirme ve Koordinasyon: Recep UÇAN Seslendirme: Süleyman Tüccar

İçerik Geliştirici: Voovrar Yazılım Geliştirici: Yağmur Medya Recep UÇAN Özgeçmiş ve Erişim Bilgileri : Recep Uçan, 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü “Polymer Science and Technology” bölümünde İngilizce olarak tamamladı. Kitap fuarlarında eğitim üzerine seminerler vermiş, sunumlar yapmış ve söyleşilere katılmıştır. Sanat Akademisi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğretmen Akademilerini bitirmiştir. 15 senedir sınıf öğretmeni olarak çalışmaktadır. Çeşitli alanlarda yayınlanan eserleri vardır. Yayınlanan eserleri: 1-Eğlenceli Tangram 2-Mutlu Tangram 3-Tic Tac Toe 4- Okuyorum Boyuyorum 5-Eğlenceli Sudoku 6- Zeytinburnu’nun Gizemi 7- Bil Bakalım Ben Kimim E-posta: [email protected] E-posta: [email protected] E-posta: [email protected]

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR