Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Oculus GO 64 GB Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Oculus Go 32GB All in One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

4,85
Marka : Oculus

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Oculus Go 32 GB fiyat/performans ürünü, bilgisayarsız, telefonsuz, kablosuz taşınabilir, all in one bağımsız VR/sanal gerçeklik gözlüğünü en uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile satın alın.

Oculus Go 32GB All in One (Hepsi Bir Arada) Bağımsız VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü En Uygun Fiyat, Ücretsiz Kargo ile Satın Alın.

 

Oculus Go fiyat/performans dengesi en iyi olan hepsi bir arada (all in one) bağımsız VR gözlüklerden biridir. Oculus Go 1000 Adet üzerinde VR oyun ve uygulamayı destekler. 

 

Evinizin konforunda en iyi yerden koltuğunuzu ayırtın!

Canlı konserleri, spor karşılaşmalarını, filmleri ve TV programlarını Sanal Gerçeklik ortamında izleyerek inanılmaz bir görüntüleme deneyimi elde edin.

 

Oculus Store'da 1000’den fazla VR uygulama ile arkadaşlarınızla buluşup, birşeyler izleyin, müzik dinleyin, oyunlar oynayın ve daha pek çok şey yapın.


 

Oculus Go bağımsız VR başlığı ile bilgisayar veya telefon gerekmeden, her zaman ve her yerde, hepsi bir arada (all in one) VR deneyiminin keyfini sürün.

Üstün netlikte optikler ve son teknoloji 3D grafikler, başlığınızla kişisel sinema hissi yaşamanızı sağlar. Dünyanın dört bir yanından canlı maçları, konserleri veya eğlenceli TV programlarını izlemek için VR'da arkadaşlarınız ve hayranlarınızla buluşun. İster TV'deki en popüler programlar arasında ister uzak diyarlarda gezinin, sezgisel kumandalarla işiniz çok kolay.

 

 

 

Oculus Go All in One Bağımsız VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kutu İçeriği 

 

 Oculus Go 32GB Kutu İçeriği:

 

Oculus Go VR Başlığı:

Oculus’un hepsi bir arada, VR görüntüleme başlığı. Bilgisayar veya telefon gerekmez.

Oculus Go VR Kumandası:

VR'da gezinmek için tek bir kumanda gereklidir.

USB Kablosu:

Oculus Go'yu şarj etmek ve data aktarmak için kullanılan bir USB şarj kablosu.

AA Piller:

Oculus Go kumandasına güç veren alkalin pil.

Gözlükle Kullanabileceğiniz Ara Parça:

Çoğu gözlüğe uyan ergonomik arayüzü sayesinde VR başlığı gözlüklerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Oculus Go 32GB Teknik Özellikleri:

Ekran Boyutu: 5.5 inç

Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1440

Ekran Yenileme Hızı: 60Hz

FOV: 101°

RAM: 3 GB

Bellek: 32 GB

İşlemci: Quad-core Qualcomm Snapdragon 821 2.3 Ghz

İşletim Sistemi: Android 7.1.2 Nougat

Bağlantı Ağı: Wifi, Bluetooth, GPS

Ağırlık: 470 g

Pil: 2600 mAh

Port: Micro USB, 3,5mm kulaklık girişi

Benzer Ürünler
Etiketler
oculus go inceleme, oculus go fiyat, oculus go satın al, oculus go sipariş, oculus go özellikler, oculus go sanal gözlük, oculus go vr gözlük, oculus go sanal gerçeklik gözlüğü, oculus go kumanda, oculus go en uygun, all in one vr gözlük, all in one sanal gerçeklik gözlüğü, bağımsız vr gözlük, bağımsız sanal gerçeklik gözlüğü, bağımsız sanal gözlük, sanal gözlük fiyat, oculus go türkiye, oculus go vr başlık, oculus go sanal gerçeklik başlığı, vr başlık fiyatları, all in one vr başlık, bağımsız vr başlık, oculus fiyat, oculus satın al, oculus sipariş, oculus go 32 fiyat, oculus go 32gb fiyat, oculus go 32 gb fiyat, oculus go fiyatları, oculus go, bağımsız vr başlık tavsiye, bağımsız vr gözlük fiyatları, oculus go 32 gb fiyatları, oculus go 32 gb en uygun, oculus go en ucuz, oculus go 32 satın al, oculus go 32 gb satın al, oculus go 32 gb sipariş, oculus türkiye, oculus go nedir, oculus go en uygun fiyat, oculus go teknik özellikler, oculus go satış, oculus go toptan, toptan oculus go, vr gözlük fiyatları, vr gözlük fiyat, vr gözlük fiyatı, vr gözlük en uygun fiyat, vr gözlük en ucuz, vr gözlük en uygun, vr gözlük satın al, vr gözlük sipariş, vr gözlük tavsiye, oculus vr gözlük, oculus vr gözlük fiyatları, oculus vr gözlük satın al, oculus sanal gerçeklik gözlüğü, oculus sanal gözlük, oculus vr gözlük tavsiye, oculus vr gözlük fiyatı, oculus vr gözlük en ucuz, oculus go vr fiyat, oculus go 32 fiyatı, oculus go 32gb fiyatı, vr gözlük tedarikçi, vr gözlük toptancı, oculus gözlük, oculus gözlük fiyat, oculus gözlük fiyatları,