Oculus Quest 2 64 GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre
Oculus Quest 2 64 GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre
Oculus Quest 2 64 GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre
Oculus Quest 2 64 GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre
Oculus Quest 2 Gelişmiş All In One Sanal Gerçeklik Başlığı 64GB
Oculus Quest 2 Gelişmiş All In One Sanal Gerçeklik Başlığı 64GB
Oculus Quest 2 Gelişmiş All In One Sanal Gerçeklik Başlığı 64GB

Oculus Quest 2 64 GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre

5,00
Marka : Oculus
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺6.989,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.490,00(KDV Dahil)

Oculus Quest 2 64GB Ve Vokoo Link Kablosu 5 Metre en ucuz fiyat, faturalı ve 2 yıl Türkiye garantili satın alın

Oculus Quest 2 64GB ve Vokoo link kablosunu en ucuz fiyatla satın alın.

Yüzlerce PC VR oyun ve uygulamarına erişin!

 

Oculus Quest 2 link kablosu olarak en fazla tercih edilen markalardan biri olan Vokoo en ucuz fiyat garantisi ile PC VR oyun ve uygulamalarına erişmenizi sağlar. Quest 2 VR başlığınızı bir oyun bilgisayarına bağlayarak, çok çeşitli Oculus Rift S uygulama ve oyunlarını deneyimleyebileyebilirsiniz. Oculus Rift S ve SteamVR platformlarındaki yüzlerce PC VR oyununa erişebilirsiniz.
Kablo 5 Metre uzunluğa ulaşarak size esnek, hafif dayanıklılık ile iyi bir deneyim sunar.
USB 3.2 GEN 1 - 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızı, Oculus Link Programını gecikme olmadan bağlamasına olanak tanır. En iyi performansı sağlamak için lütfen ana kart veya GPU üzerindeki USB 3.0 yuvasına taktığınızdan emin olun.
USB C 90 Derece Açılı Uç sayesinde dışarı çıkmaz ve Quest VR kulaklığı ile kullanımı kolaydır.
Oculus Quest 2 ve Quest uyumlu 5 metre link kablosudur.

Oculus Quest 2 en ucuz fiyatla, faturalı ve 2 yıl Türkiye garantili satın alın.

 

Oculus Quest 2, Oculus (Facebook) tarafından üretilen en gelişmiş all in one (hepsi bir arada) VR başlığıdır.

Oculus Quest 2 fiyat performans olarak rakiplerine çok ciddi fark atarak piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Yeni duyurulan ve satışı başlayan Oculus Quest 2 kendisinden önce piyasada olan ve büyük beğeni toplayan Oculus Quest’in abisidir. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte, Oculus Quest 2 de teknik özellikleri bakımından oldukça güçlü ve iddialı. Oculus Quest ile olan görünüşteki en büyük farkları rengidir. Oculus Quest 2 beyaza yakın açık gri renktedir.

 

 

Oculus Quest 2 fiyat konusunda da çığır açan bir yenileme ile satışa sunulmuştur. İlk satış fiyatı olarak düşük fiyatla satışa çıkması onu rakiplerinin bir adım daha önüne götürmektedir. Oculus Quest 2 satın almak için sipariş verebileceğiniz 360avm.com güçlü referansları ve tecrübesiyle birlikte sizlere en iyi VR deneyimini sunan sanal gerçeklik başlıklarını temin etmekte ve teslimat gerçekleştirmektedir.

 

Oculus Quest 2 çözünürlük özelliklerindeki gelişme ile karşımıza çıkmaktadır. Göz başına 1832 x 1920 piksel toplam 3664x1920 piksel çözünürlük sunan Oculus Quest 2 piksel kayıplarını en aza indirmektedir. Toplamda 4K’ya yakın bir görüntü sağlamaktadır. Tek panel hızlı geçiş RGB şerit LCD ekran ile yepyeni bir VR deneyimi sunmaktadır. Yenileme hızı olarak 72hz ile piyasaya çıkacak olan Oculus Quest 2 için daha sonra gelecek olan bir yazılım güncellemesi ile 90hz yenileme hızı sağlanacağı da duyuruldu. Sanal gerçeklik deneyimini en iyi şekilde yaşamak için çözünürlükle beraber yenileme hızı da önemli bir faktördür.

 

 

Oculus Quest 2 incelemesine devam edelim. Öncelikle Oculus Quest’de kullanılan Qualcomm Snapdragon 835 işlemci yongası yerine Oculus Quest 2’de daha performanslı olan Qualcomm Snapdragon XR2 işlemci yongası kullanılmaktadır. Bununla birlikte Quest 2’de RAM’in 6 GB’a yükseldiği görülen özellikler arasındadır. 503 gram’a düşürülen ağırlık daha konforlu bir VR deneyimi sunmaktadır. Oculus Quest 2’de yüksek performans alınmasının yanı sıra hafıza seçeneği olarak da 64GB ve 256GB seçenekleri sunulmaktadır.

 

 

Oculus Quest 2 Kutu İçeriği

 

 

Oculus Quest 2 Teknik Özellikleri:

Ekran Çözünürlüğü: Göz başına 1832 x 1920 Toplam 3664 x 1920

Ekran Yenileme Hızı: 90Hz

RAM: 6 GB

Bellek: 64 / 256 GB

İşlemci: Qualcomm Snapdragon XR2

Takip Teknolojisi: 6 Dof baş ve el takibi

Bağlantı Ağı: Wifi

Port: USB type C, 3,5mm kulaklık girişi

 

Benzer Ürünler