Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye
Pico Neo 3 Pro Eye

Pico Neo 3 Pro Eye

5,00
Marka : Pico
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : $2,400.00  + KDV
İndirimli : $1,920.00  + KDV
KDV Dahil : ₺46.899,05
TL Fiyat : ₺39.744,96(₺7.154,09 + KDV)

Pico Neo 3 Pro Eye

 

Emrinizde daha fazla güç

Emrinizde Daha Fazla Güç

Güçlü Qualcomm XR2 işlemci, 6 GB RAM, 256 GB yerleşik depolama ile başlayan ve 773 ÜFE ve 90 Hz'e kadar yenileme hızına sahip 3664 x 1920 LCD ekrana sahip olan bu yeni kulaklıklar, Pico'nun önceki 6DoF kulaklıklarından hem daha hafif hem de daha kompakt.
 

Optik hassasiyet parmaklarınızın ucunda.

Neo 3 Pro, karmaşık ortam konumlandırma için 32 optik izleme sensörü kullanan iki yeni 6DoF kontrol cihazının piyasaya sürülmesiyle gelişmiş bir doğruluk ve gecikme deneyimi sunar. Kulaklığa gerçek milimetre düzeyinde konumlandırma ve izleme sağlayan dört geniş açılı kamerayla birleştiğinde, parlak veya karanlık ayarlarla düşük dokulu ortamlarda bile kararlı izleme elde edilebilir.

Yeni bir kullanıcı eşleme sistemi hem daha sağlam, hem esnek hem de açıktır; bu da ek cihazlar veya kurulum maliyetleri gerektirmeden daha geniş bir ticari kullanım durumu yelpazesine olanak tanır. VR varsayılan çok kullanıcılı eğitim, eğlence, işbirlikçi ve sosyal teknoloji haline geldikçe, bu izleme çözümleri etkili uygulamanın önündeki engelleri kaldıracaktır.

Dahili Göz İzlemeNeo 3 Pro modelinin özelliklerine ek olarak, Neo 3 Pro Eye gelişmiş mekanik ve veri toplama için entegre göz takibi sunarak işletmenizin müşteri davranışlarına ilişkin önemli içgörüler elde etmesine, eğitim süresini kısaltmasına ve güvenlik ile üretkenliği artırmasına olanak tanır.

Platformlar Arası Yetenek Açık Platform Olanakları GenişletiyorBluetooth 5.1 ve 2.4GHz & 5GHz 2X2MIMO 11ax (WiFi6) desteğiyle Neo 3 Pro, özel bir DisplayPort ve kablo aracılığıyla hem kablosuz hem de kablolu akış seçenekleri sunar.

Pico Neo 3 Pro ve Neo 3 Pro Eye, NVIDIA'nın Pico VR Akışı için doğal [email protected] yüksek bant genişliğine sahip kablolu bağlantı sağlayan Doğrudan Modunu da destekleyecektir. Neo 3 kulaklık ailesinin tamamı, işletmelerin tasarım incelemelerini, sanal prodüksiyonu, konum tabanlı eğlenceyi ve daha fazlasını yönlendirmek için VR'yi iş akışlarına entegre etmesine olanak tanıyan Nvidia CloudXR™'yi de destekler.

Neo 3 Pro kulaklıkları, geliştiricilerin VR'de mümkün olan en güçlü iş uygulamalarını oluşturmasına olanak tanıyan açık geliştirme mimarisi (openXR) dahil olmak üzere tüm büyük geliştirme motorlarını destekler.

DP Bağlantısı Desteklenir

Neo 3 Pro ve Neo 3 Pro Eye modellerindeki DisplayPort çıkış özelliği, uygun bir USB - HDMI veya DisplayPort adaptörüyle bir ekranda veya TV'de VR içeriğinin sunulmasına olanak tanır.

Kurumsal Düzeyde Ergonomi

Tamamen hijyenik malzemeler dahil olmak üzere popüler Pico kulaklık özellikleri, maksimum konfor için benzersiz karşı ağırlık tasarımımız ve yerleşik kurumsal işlevsellik ile birleştiğinde şirketler, Neo 3 Pro serisi ile çığır açan uygulamalar ve katılım sağlamak için daha fazla özgürlüğe ve esnekliğe sahip olacaklar. endüstri.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR