Playstation 5 PS5 Kolu Dualsense Controller (360STPS5K002)

Marka : Sony
İndirim Oranı : %37 İndirim
KDV Dahil : $276.00
İndirimli : $145.00  + KDV
KDV Dahil : $174.00

Playstation 5 (PS5) Oyun Kolu en uygun fiyat, satın alma yöntemleri ve özellikleri:

ADET

Artır Azalt

Sony DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı

Sony DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı

 

Konsol oyunlarında farklı aksesuar seçenekleri kullanılıyor. Bu aksesuar seçenekleri, tasarımları ve özel donanımlar özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Sony markası, hem oyun konsolu hem de konsol aksesuarları kategorilerinde farklı modelleri ile hizmet veriyor. Markanın geniş ürün gamı, farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarıyor.  Sony konsol aksesuarları kategorisinde yer alan DualSense modeli, kablosuz bir kontrol cihazı olarak adlandırılıyor. Kablosuz özelliği sayesinde bağımsız bir oyun deneyimi vadediyor. Kablosuz oyun kontrol cihazı, PlayStation 5 cihazı ile uyumlu bir kullanım alanı sunuyor.  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı incelemesi yaparak nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sony DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı Özellikleri

 

Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı özellikleri ile bağımsız bir oyun oynama deneyimi sunuyor. Konsol aksesuarları arasında yer alan Sony kontrol cihazı, kablosuz tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. PlayStation yazılımı ile çalışmayı destekleyen cihazın sürüm desteği de bulunuyor. Oyun kolu, sadece PlayStation 5 sistemi üzerinden kullanım uygunluğu sunuyor. Kablosuz oyun kolu üzerinde bir adet AUX giriş yer alıyor. Bu giriş üzerinden kulaklık bağlantısı kuruluyor. Böylece ses alanında da sistem ile bağlantısız bir kullanım deneyimi elde ediliyor.  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı modelinde titreşim özelliği bulunuyor. Titreşim fonksiyonu oyun içerisindeki hareketlere göre senkronizasyon sergiliyor. Bu sayede gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanıyor. Oyun kolu modelinde değiştirilebilir düğme özelliği bulunmuyor. Kol üzerindeki tüm tuşlar sabit şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda kol üzerinde ek fonksiyon düğme yuvası da bulunmuyor. Sony marka oyun kolu modelinde analog Joystick özelliği yer alıyor. Işıklandırma teknolojisi sayesinde dinamik bir tasarım ergiliyor. Hareketli ışıkları ile oyun deneyimi hareketli bir hal alıyor.  Sony PS5 DualSense kablosuz kontrol cihazı, dahili hoparlör sistemi ile donatılıyor. Bu sayede oyun sesleri direkt olarak kol üzerinden duyuluyor. Bu sayede uzaktan oynama sırasında seslerin net duyulması mümkün hale geliyor. Aynı zamanda Sony oyun kolu üzerinden dahili mikrofon özelliği de bulunuyor. Bu özelliği sayesinde oyun sırasında sesli bir konuşma fonksiyonu elde ediliyor. Böylece konuşmalı oyunlarda sistem yakına bulunmaya gerek kalmıyor. Oyun kolunun hareket sensörü sayesinde ışıklandırma donanımı farklılık gösteriyor. Bu sayede canlı ve aktif bir oyun deneyimi elde ediliyor. Sony marka oyun kolu modelinde aynı zamanda ivme ölçer ve jiroskop sensörleri de yer alıyor. Oyun kolu modelinin beyaz, kırmızı ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği satışa sunuluyor. Klasik tasarıma sahip oyun kolu, alışılmış bir oyun kontrol deneyimi sunuyor. Bu sayede kol aksesuarına alışmak zaman almıyor. Met renkler ile tasarlanan oyun kolu, dinamik bir görünüm sergiliyor. Kol üzerinde yer alan kısayol düğmeleri ile kolay ve pratik oyun deneyimi elde ediliyor.

 

Sony DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı Kullanımı

 

Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı kullanımı sırasında farklı alanlarda gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanıyor. Farkı sensör donanımları sayesinde oyun içerisindeki tepkilere göre titreme fonksiyonu gerçekleşiyor. Bu özellik, oyun içerisinde kullanılan silahın geri tepme hareketine kadar tüm hareketlerin hissedilmesini mümkün kılıyor. Böylece gerçekçi hisler ile farklı bir oyun deneyimi yaşanıyor. Oyun kolu üzerinde dahili kulaklık ve mikrofon jakı bulunuyor. Bu bağlantı kanalı sayesinde net bir ses duyumu yaşanıyor. Oyun kolu üst yüzeyinde oluştur tuşu yer alıyor. Bu oluştur tuşu ile oynanan oyunun anlık kaydı alınıyor. Böylece alınan kayıt canlı platformlara taşınıp paylaşılabiliyor. Kolun ses hoparlörü, iki kontrol paneli arasında yer alıyor. Bu tasarımı sayesinde ortadan ve net bir ses elde ediliyor. Sony marka oyun kolu modelinin üst yüzey orta kısmında LED gösterge ışığı yer alıyor. Bu ışık, mikrofonun açık ya da kapalı olduğunu yansıtıyor. USB Type C aparat ile şarj edilen oyun kolu içerisinde pil mekanizması yer alıyor. Pilli tasarımı sayesinde uzun süreli kesintisiz oyun deneyimi elde ediliyor. Aynı zamanda oyun kolu, manyetik şarj istasyonu üzerinde de şarj edilebiliyor.  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı nasıl sorusuna çok fonksiyonlu yanıtı veriliyor.

 

Sony DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı Fiyatları

 

Konsol aksesuarları arasında yer alan  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı fiyatlarını tek web sitesi üzerinden kapsamlı bir şekilde incelemek için Cimri.com kılavuzluğunda ilerleyebilirsiniz. Cimri.com kategorileri üzerinden farklı markalara ait oyun kolu modellerini görebilir, özellikleri genelinde detaylı bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu karşılaştırmalar sonucunda ihtiyaç alanına uygun aksesuar modelini kısa sürede bulabilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com’da güncel  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı indirim ve kampanya seçeneklerini takip edebilir, avantajlı fiyata alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Cimri.com bülten aboneliğine katılım sağlayarak sahip olmak istediğiniz oyun kolu modelinin avantaj takibini kolay kılabilirsiniz. Abonelik sayesinde anlık fiyat değişimlerini e posta bildirimleri üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda  Sony DualSense kablosuz kontrol cihazı yorumları alanında detaylı bir okuma gerçekleştirerek kullanım sırasında yaşanan deneyimleri geniş bir bakış açısından değerlendirebilirsiniz. Bu sayede karar aşamasında net fikirler ile ilerleme kaydedebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR