SpaceWalkerVR (360STVRS0001KRZSWVRS)

İndirim Oranı : %2 İndirim
KDV Dahil : $192,000.00
İndirimli : $157,500.00  + KDV
KDV Dahil : $189,000.00

SpaceWalkerVR, kullanıcıların sanal gerçeklik içeriklerinde 360 derece yürüme, koşma ve dönebilme imkanı sağlayan, motorlu, sensör kontrollü ilk yürüyüş simülatörüdür. Sistem, dört elektrikli motoru olan, jiroskop veya joystick ile kontrol edilen 360 derecelik bir döner tablaya sahiptir. Otomatik olarak kullanıcının baktığı yöne doğru döner. 10 adet fiyatıdır.

ADET

Artır Azalt

Kullanıcıların ayak izlerini tespit eden basınç sensörleriyle, platform her yaş seviyesindeki kullanıcılara mükemmel bir yürüyüş simülasyonu veya koşu bandı deneyimi sunuyor. Joystick kumandası; giriş, ateş, dönüş, yukarı ve sol-sağ dahil olmak üzere birçok farklı fonksiyon sunar. Kullanıcılar bir kontrol düğmesini kullanarak yürüme ve dönüş hızını kontrol edebilir. 3 Noktalı emniyet kemeri ve emniyet halkası ile kullanıcı güvenliği sağlanmıştır. Platform dahilinde yürümek için 2x24v ve dönüş için 4x12v motorlar kullanılmıştır.

 


SpaceWalkerVR, insan vücudu için tam bir hareket özgürlüğü sunar ve kullanıcıların kendilerini adrenaline dayalı çeşitli sanal oyunlara tamamen sokmalarını veya farklı mimari projeleri ve turistik yerleri keşfetmelerini sağlar. Sac ve fiberglastan yapılmış platform, sık kullanmaya dayanacak şekilde üretilmiş güçlü, esnek bir gövdeye sahiptir. Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear VR ve Google Cardboard dahil olmak üzere popüler sanal gerçeklik kulaklıklarını destekler.
  
 

SpaceWalkerVR %100 yerli olarak İstanbul, Türkiye’de üretilmektedir. Kullanıcıların zindelik seviyelerini, genel sağlıklarını iyileştirmek ve onlara sanal gerçeklik deneyimi için yeni bir yol sunmak için tasarlandı. Yürüme simülatörü, özellikle sanal gerçeklik laboratuvarı oluşturmayı planlayan eğitim kurumları için mükemmel bir araçtır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR