TactSuit X40 Haptic (Dokunsal) Yelek (360STKGG0017TSX40)

Marka : bhaptics
İndirim Oranı : %29 İndirim
KDV Dahil : $1,680.00
İndirimli : $990.00  + KDV
KDV Dahil : $1,188.00

TactSuit X40 Haptic (Dokunsal) Yelek Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

ADET

Artır Azalt

TactSuit X40 Haptic (Dokunsal) Yelek Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

TactSuit X40 ayrı ayrı kontrol edilebilen vibro-dokunsal motoru paketleyen kablosuz bir dokunsal yelektir. Vücudunuzun her köşesine iletilen konumsal dokunsal geri bildirim ile VR içeriğinize dalın. TactSuit X40; PC, VR, Mobil ve konsol dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarla uyumludur.

 

Nihai Dokunsal Deneyim

40 Dokunsal Geri Bildirim Noktası: Üst bedeninizi saran 40 dokunsal nokta tarafından sağlanan güçlü, ancak sofistike dokunsal geri bildirimi deneyimleyin.

Oyunda Ol: TactSuit, VR oyunlarına entegre edilmiş tek dokunsal giysidir. Her oyun içi etkinlik için optimize edilmiş, benzersiz dokunsal desenleri hissedin ve tamamen sürükleyici bir VR deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Bağlı Olmayan Deneyim

Bluetooth bağlantısı aracılığıyla gecikmesiz, kablosuz dokunmanın keyfini çıkarın. Bağlı olmayan gerçek zamanlı dokunsal geri bildirim, yalnızca daldırma deneyiminizi artıracaktır. Kablolar dahil hiçbir şey yolunuza çıkmadan kendinizi tamamen içeriğe kaptırın.

Gecikmesiz Çapraz Platform Desteği

TactSuit X 40, Bluetooth veya ses kablosu ile neredeyse tüm cihazlara bağlanabilir. Gömülü haptiklerin keyfini çıkarmak için TactSuit X40'ınızı Bluetooth aracılığıyla cihazınızla eşleştirin. Bağımsız VR, konsol ve mobil ile ses tabanlı haptikler için TactSuit'inizi takın. En gelişmiş dokunsal geri bildirimin ve kablolu veya kablosuz bağlantının keyfini çıkarın.​

 

Çift Bağlantı ile Çapraz Platform Desteği

Bluetooth Bağlantısı: PC'nizde veya bağımsız VR kulaklığınızda TactSuit X için yerleşik haptiklerle oyun oynarken gecikmesiz, bağlı olmayan dokunsal deneyimin keyfini çıkarın.

3.5mm Ses Jakı: Bağımsız VR, konsol ve daha fazlasında ses tabanlı dokunsallığın tadını çıkarın.

Senkronize Et

Tek beden herkese uyar: TactSuit X40 tek boyda gelir ve farklı şekil ve boyutlara uyması için ayarlanabilir omuz ve yan askılara sahiptir.

Yıkanabilir Mesh Astar: TactSuit X40, cihazdan çıkarılıp yıkanabilen veya değiştirilebilen file astar ile astarlanmıştır.

TactSuit X40 Haptic (Dokunsal) Yelek Teknik Özellikleri:

Haptikler : 40 dokunsal geri bildirim noktası

Bağlantı : Bluetooth ve 3,5 mm ses jakı

Boyut : Ücretsiz 25'' ~ 50''

Uzunluk : Omuz çıtçıtlı düğmelerle ayarlanabilir

Kapalı : 57cm / 22.5

Açık : 61cm / 24

Ağırlık : 1,7 kg / 3,7 lb

Pil : Li-ion şarj edilebilir pil (3,63V, 9800mAh, 35.574Wh)

Şarj : 5V 2A ile 5 saat (maks)

Oyun Süresi : 18 saat

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR