Varjo VR 2 Pro Başlığı

0,00
Marka : Varjo
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺74.989,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺72.990,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 30 Gün

Varjo VR-2 Pro dünyanın ilk insan gözü çözünürlüğüne sahip VR başlığıdır.

Varjo VR-2 Pro, insan gözü çözünürlüğüne (60 PPD'nin üzerinde) sahip dünyanın ilk ve tek sanal gerçeklik başlığıdır. Bununla birlikte VR-2 Pro’da entegre 20/20 göz izleme, entegre Ultra Leap (enski adıyla Leap Motion) el takibi de bulunur. Unreal, Unity, VRED gibi en popüler 3D yazılım motorlarıyla uyumludur. Steam VR uygulamalarıyla kullanılan tüm kumandalar ve Steam VR 1.0 - 2.0 izleme sistemleriyle de uyumludur.

 

 


 

Varjo VR-2 Pro'nun Temel Özellikleri:
 

Ultraleap ile En Gelişmiş Entegre El Takibi.  Denetleyicileri ve büyük eklentileri unutun  - VR-2, bir HMD'ye entegre edilmiş en istikrarlı ve sezgisel el takibini sağlar. Ultraleap (eski adıyla Leap Motion) için profesyonel lisans, simülasyon ve eğitim ile endüstriyel tasarımdan araştırmaya kadar tüm kullanım durumlarını kapsar.

SteamVR® içeriği ve profesyonel yazılım araçları için Çözünürlük Devrimi.  Profesyonel yazılım araçlarıyla tam uyumluluk, VR-2 Pro'nun profesyonel iş akışlarını güçlendirmesini sağlar. Varjo VR-2 Pro, ultra yüksek çözünürlüklere (göz başına 40 PPD / 4K işleme kadar) sahip SteamVR® içeriğini ve OpenVR geliştirme platformunu da destekler.
 

Geliştirilmiş 20/20 Eye Tracker ™. 20/20 Eye Tracker, profesyonellerin araştırma, analiz, eğitim ve simülasyon, endüstriyel tasarım ve daha pek çok alanda kullanım için hassas göz verilerine erişmesini sağlar. Artık daha da hızlı ve daha hassas kalibrasyon performansı ile Varjo'nun 20/20 Göz Takip Cihazı, bir VR kulaklığa entegre edilmiş en gelişmiş ve güçlü stereo göz izleme teknolojisidir.
 

Bionic Display ™ ile yeni nesil Görsel Sadakat . En zorlu profesyonel VR ortamları için 60 PPD'den yüksek çözünürlükte (yerel Varjo SDK kullanırken) gelişmiş görsel uyum. Geliştirilmiş çevre görüşü ve renk tutarlılığı ile VR-2 Pro'daki yeni nesil Biyonik Ekran, yüksek çözünürlüklü 3D modelleri ve simülasyonları keşfetmek için en doğal görsel deneyimi ve piksel mükemmel netliği sunar.
 

Kutuya dahil : Varjo VR-2 Pro kulaklık, Bağlantı Kutusu, Güç kaynağı ünitesi, 3 güç kablosu, Büyük hijyenik yüz maskesi, Standart yüz maskesi, Temizlik bezi, Kablolar: 1 x USB-C, 2 x DisplayPort, 2 x Mini DisplayPort, 1 x USB-A. Kutu, SteamVR® baz istasyonlarını veya kontrol cihazlarını içermez.

 
 

Teknik Özellikler:

ÇÖZÜNÜRLÜK VE YENİLEME ORANI

60 PPD çözünürlüğe (Varjo native SDK kullanırken) Bionic Display ™ 60/90 Hz'de 40 PPD'ye (SteamVR içeriği ve OpenVR uygulamaları kullanırken) titreşimsiz ekran yenilemesi

RENKLER

En derin siyahları ve ayrı ayrı kalibre edilen renkleri temsil eden geniş kontrast oranı (10.000: 1'in üzerinde)

GÖRÜŞ ALANI (FOV)

87 derece

EYETRACKING

Eşsiz doğruluk ve hassasiyetle entegre 20/20 stereo göz izleme fonksiyonu

TAŞIMA

Yeni nesil entegre Ultraleap®

ERGONOMİ

Otomatik gözbebekleri mesafesi ayarı (IPD)

ETKİLEŞİM

SteamVR® uygulamalarındaki tüm kontrol cihazlarıyla uyumludur

TAKİP

SteamVR® Baz İstasyonları 1.0 ve 2.0 ve ART ™ ile uyumlu

BAĞLANTI

PC'ye kolay bağlantı için ince ve hafif 10m USB-C bağlantı kutusu fiber optik kablolar

AĞIRLIK

605 g