HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı
HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı

HP Reverb G2 PC VR Başlığı Fiyatı

4,91
Marka : HP

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

HP Reverb G2 fiyat, satın alma yöntemleri ve özellikleri:

HP Reverb G2 fiyat, satın alma yöntemleri ve özellikleri:

 

 

HP Reverb G2 fiyat performans olarak PC için VR başlığı önerilerinde ve kendi kategorisinde en üst sıralara yerleşmeyi başardı. HP Reverb G2 Microsoft ve Valve’nin desteği ile geliştirilmiş bilgisyara kablo ile bağlanarak kullanılan sanal gerçeklik başlığıdır. Daha yüksek konfor, sürükleyicilik ve kullanıcı uyumu önde gelen özellikleri arasındadır.

 

 

HP Reverb G2 özellikleri nelerdir ve hangi yeniliklerle gelmektedir. HP Reverb G2 Displayport ve USB-C ile bağlantı sağlamaktadır. Valve tarafından yapılan özel lensler görüşün daha etkili olmasını sağlamaktadır. Ekran her iki göz için ayrı 2160 x 2160 piksel LCD panellerden oluşmaktadır. Ekran panelleri 2,89 inç boyutunda olması sayesinde daha iyi çözünürlük sağlamaktadır. Valve’nin tasarladığı lensler ve tam RGB şeridi ile “mura” bulutlanma etkisinden arındırılmış daha net görüntü sağlamaktadır. 9.3 milyon piksel ile VR pazarındaki en yüksek çözünürlüğü sunmaktadır. Yenileme hızı 90hz’e kadar olması da hareket esnasında görüntünün daha akıcı olmasıyla birlikte gerçekçi bir VR deneyimi sağlamaktadır.

 

 

 

HP Reverb G2 PC VR Sanal Gerçeklik başlığını en uygun fiyatla satın alın.

Kaskın yüz maskesi değiştirilebilir manyetik kumaştan oluşmaktadır. Ayrıca yüz yastıkları ve ayarlanabilir cırtcırt yer almaktadır. Hp Reverb’i andıran kayış sistemi kaskın başa tam olarak oturmasını sağlamaktadır. Lensler arasında IPD ayarı yapılabilmektedir. HP Reverb için bulunmayan bu özellik ortalama göz bebeği mesafesinden daha büyük ve daha küçük ölçülere sahip kişilere de en iyi görüntü deneyimini sunabilmektedir.

 

 

 

 

HP Reverb G2 özellikleri arasında içten dışa izleme (inside out tracking) sisteminde 4 kamera yer almaktadır. HP Reverb’de gördüğümüz iki kameraya ek olarak yanlarda iki kamera daha bulunmaktadır. Bu da daha geniş açıda takip imkanı sunmaktadır. 6 DoF (6 serbestlik derecesinde) takip sağlamaktadır. İçten dışa takip sistemi sayesinde harici istasyonlara ihtiyaç duymadan hareketleri izleyebilmektedir. VR başlığı ağırlığı kablolar hariç 490gram’dır. Yenilenen kulaklıklarda yine Valve tarafından geliştirilmiştir. 10mm kulaktan uzakta duran yerleşik kulaklıklar daha uzamsal bir ses deneyimi ile sanal gerçekliğin keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

 

 

HP Reverb G2 tamamen yenilenmiş olan kumandalarıyla gelmektedir. Windows Mixed Reality kontrolcüleri ile benzer bir ön kısma sahip olan kumandalar daha ergonomik bir tutuş sağlamak üzere tasarlanmıştır. HP Reverb G2 kumandaları Windows Mixed Reality kontrolcülerinden farklı olarak touch panel yerine A-B ve X-Y tuşları yer almaktadır.

HP Reverb G2 satın al butonuna şimdi basarak 360avm.com güvencesi ile bu muhteşem PC VR başlığına sahip olabilirsiniz.

HP Reverb G2 PC VR Başlığı Teknik Özellikleri:

Ekran Çözünürlüğü: Göz başına 2160 x 2160 Toplam 4320 x 2160

Ekran paneli: 2 x 2.98 inç LCD paneller

Ekran Yenileme Hızı: 90Hz

FOV: 114 derece

Ağırlık: 490 gram (kablolar hariç)

Takip Teknolojisi: 4 kameralı izleme, 6 Dof baş ve el takibi

Bağlantı Türü: USB Type C ve Displayport, 6 metre kablo

Ses: Valve Tasarımı Dahili Kulaklık

Kulaklık Girişi: Yok

Mekanik IPD: Var

Stand-alone Çalışma: Yok, PC gaming VR

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler